Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş

Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş
Soner Canko Hakkında: BKM | BKM EXPRESS | TROY ÖDEME | fintechistanbul.org
Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Oooo Soner Canko çevrimiçisin ? Sorularım var, kargastik bir röportaja var mısın? Yazışalım mı?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Haydi başlayalım ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Süpersin ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital Karga okuyucuları için kendinden bahsedilir misin? Seni senden dinleyelim gak!
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Nereden başlasam ?

Nasıl anlatsam ?

?

Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Çocukluğuna inebiliriz ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Yer aldığın sektörü düşünürsek harçlıklarla ilgili bir soru sorsam tam yerinde olur ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Herşeyi sorabilirsin.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ben DijitalCEO !

Beni merak edenler LinkedIn üzerinden beni tanıyabilir.

desem çok mu dijital olur ?

Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Kaçamak cevaplara ceviz atıyor Karga okuyucuları ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Pekala 1969 İstanbul doğumluyum. Harbiye İlkokulunda okul hayatım başladı.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: İlkokul öncesinde terzi Kirkor Usta’mın yanında ilk esnaflık / girişimcilik tecrübelerimiz kazandım. Yaş 6 !
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ortaokulu Haydar Paşa Lisesi’nde bitirdim ve Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi’nde yatılı öğrenci oldum.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ağaç yaşken eğilir ama yaş 6 çok yaşmış ??
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Meslek lisesinde okurken seçtiğim mesleğin çok meşakkatli olduğunu anlayarak, üniversiteye devam etme karar verdim ve sınavlara hazırlandım.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: 1986’da İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’ne birincilikle girdim. Sanırım fazla çalıştım ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Yaptım mı tam yaparım diyenler arasında da yerini alıyorsun ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: İlk üç sene ortanın altı bir öğrenci olmayı başardım. Ancak son sene kız arkadaşım (şimdi eşim) sayesinde okulu tam vaktinde bitirdim ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Kız arkadaşına bol cevizli şanslar diliyoruz ✋️
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Lisans biter bitmez İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Para Banka Yüksek Lisans programına başladım.

Yine fazla çalışmıştım ?

Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: 1990 yılında üniversite biter bitmez gerçek anlamda profesyonel iş hayatım başladı. Bir bankanın otomasyon bölümünde yardımcı bilgisayar işletmeni olarak kabul aldım.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Sosyal bilimler eğitimi almış olmama rağmen bu sayede teknoloji sektörüne giriş yaptım.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Hoşgeldin ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu isabetli başlangıçtan sonra sosyal bilimler ve teknoloji konusundaki bilgi ve tecrübelerimi derinleştirdim. Bu sayede kendimi çok iyi hissediyorum.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Soner Canko sözlüğünden DijitalCEO için afilli bir tanım alabilir miyim? DijitalCEO nedir?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: DijitalCEO
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: meraklıdır
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: gözlemcidir
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: test eder, dener
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: sürekli yeniliklere açıktır
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: sürekli gelişime ve değişime inanır
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital dünya koca bir okyanus. Bu okyanusta dikkatini en çok çeken seni meraklandıran ve heyecanlandıran konu/iş hangisi?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu alemde dikkatimi çekmeyen, beni meraklandırmayan ve heyecanlandırmayan bir konu yok. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: En büyük merak konusu dijitalin kendisi ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Tüm konuları yazarsam çok uzun bir liste olur.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Çok doğru ifade ettin.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Finans teknolojilerinde dijitalin etkisini nasıl değerlendiriyorsun? Geçmişte, günümüzde ve gelecekte ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Mobil teknolojileri de bu konuya dahil edebiliriz.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Geçmişte bankaların arka ofislerinin otomasyonu için kullanılan dijital teknolojiler bugün müşterilerin temas noktalarındaki önyüzler için kullanılıyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Mobil teknolojiler finans sektöründe; A) kurum içi iş akışlarını hızlandırıyor
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: B) Büyük müşteri kitlelerini daha küçük organizasyonlar tarafından yönetmeyi mümkün kılıyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: C) Eskiden sadece çalışma saatlerinde yapılan işlemleri 365 gün 7/24 yapmamıza imkan veriyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Gak! Bakışlarım keskin, uçuşum hızlıdır ama son gelişmelere ben bile yetişemiyorum.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dünya Türkiye karşılaştırması yaparsak, finans teknolojilerinde ne durumdayız?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Finans teknolojilerinde Türkiye en inovatif pazarlardan biri olarak biliniyor. Uzun yıllardır bunun keyfini yaşıyoruz. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bununla beraber bu güzel itibar bizlere çok büyük bir sorumluluk yüklüyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Adeta 4×100 bayrak yarışından sürekli birinci gelmek zorunda olan sporcu gibi hissediyoruz. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital dünyada böyle mutluluk ve gurur verici haberler almak güzel ☺️
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: İstikrar önemli ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu dünyaya dalmışken TROY hakkında derin bilgi ve tecrübelerini öğrenebilir miyiz?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Nedirle başlayabiliriz ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: TROY = Türkiye’nin Ödeme Yöntemi
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: BKM’nin Türkiye’ye değer katma vizyonunun en son ürünü olarak tanıttığımız markamızdır. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: www.troyodeme.com sitesinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: TROY için geçtiğimiz hafta yayınladığımız Evrencan Gündüz videomuzu mutlaka izlemelisiniz.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Harika Öneri listeye alıyoruz hemen ??
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: ????????
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Finansal teknolojiler sektörüne olan ilgisini her fırsatta dile getiren Singapur, yakın dönemde geliştirilecek olan finansal yapay zeka projelerine toplam 20 milyon dolar destek sağlayacağını açıkladı deyip yapay zekaya tatlı bir giriş yapalım.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu beklenmedik soruya Soner Canko cevap vermeli.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ben Soner Canko’nun bot uygulamasıyım. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Merhaba, soruları sormaya Bot Karga devam edecek ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Yapay zeka gibi projelere büyük bütçeler ayrılması tabii ki çok güzel.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Yaklaşık 70 senedir dünya gündeminde olan yapay zeka gibi bir konunun salt bütçe kaynakları ile hızlanması ve başarıya ulaşması mümkün değildir.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu konuda tüm bileşenlerin doğru yerde, doğru zamanda ve doğru projelerle bir araya getirilmesi çok önemlidir.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Başarıya ne zaman ulaşır bilmem ama yakında bankaya giden müşterileri robotlar karşılayabilir ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Biz de bu konuda gereken özeni göstererek 3 farklı üniversiteden akademisyenlerle çalışıyoruz.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ödeme teknolojilerinin geleceğinde yapay zekanın kullanımı için doğal zekalarımızı zorluyoruz. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Doğal zekalar için ceviz yiyin bol bol ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Ödeme teknolojilerinin geleceği dedin ve aradan çekip soruyorum. Nereye gidiyor bu alan?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital CEO her sabah kahvaltıda bolca ceviz yiyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bolca ceviz kararında WhatsApp röportajı her sabah tüket ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bugün tek tek düşündüğümüz, değerlendirdiğimiz, onayladığımız ve zaman kaybettiğimiz her ödeme sürecinin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli (kısaca görünmez) olması için çalışıyoruz. ????
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital para birimleri için ne düşünüyorsun? Bitcoin bu konuda önemli bir örnek..
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital para birimlerine karşı çok mesafeli duruyorum.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Pek sempati beslediğimi söyleyemem.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital paradan ziyade arkadasındaki Blockchain teknolojisi beni daha çok ilgilendiriyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Blockhain dijital dünyanın sıradışı gelişmelerinden biri.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Sağladığı imkanlar kadar büyük tehlikeler de doğruyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Senin Blockhain içi görüşlerin neler ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Pek olumlu olmayacak sanırım ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Blockchain sadece dijital para demek değildir.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Blockchain teknolojisi birçok yeni iş modelini beraberinde getirecek
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Devletlerin de bu sisteme geçiş yapacağı konuşuluyor
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bu nedenle blockchain teknolojiler için olumsuz düşünmüyorum.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Dijital para ≠ Blockchain
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Birçok devlet dijital para üzerinde çalışıyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Blockchain ile yeni iş modellerini her sektör kendisi çalışıyor.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Teknoloji sohbetlerinden bahsetmezsem olmaz ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Toplam kaç bölüm oldu? Geri dönüşler nasıl anlatabilir misin..
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bir tanesi tanıtım, üç tanesi konuklu olmak üzere toplam dört video yayınladık.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Geri dönüşler beni çok mutlu etti.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Yeni konuklarla Dijital CEO tam gaz devam edecek.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Görüş ve önerilerinizi beklerim ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Bol fikir ve öneride bulunacağım ? Daim olsun ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Hazırsan hızlı sorulara geçiyorum. Kemerlerini bağla ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Lütfen
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Soner Canko’dan kitap önerileri alalım
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Kürk Mantolu Madonna
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: En sevdiğin renk hangisi?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Sarı
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: En sevdiğin şehir?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: İzmir
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Favori mobil uygulaman?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Twitter
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Sosyal medyayı günlük kaç saat kullanıyorsun?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: 1 saat
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Takip ettiğin önerdiğin sosyal girişim
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Givin, Askıda Ne Var?, Yuvarla
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Soner Canko’nun en sevdiği marka? Bir yerli bir yabancı
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: TROY ve Tesla ??
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Steve Jobs mı Mark Zuckerberg mi Elon Musk mı?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Atatürk ??
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Gak! Onun yeri başka.
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: O zaman üçü de değil ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: WhatsApp Röportajını nasıl buldun?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Çok yaratıcı buldum. ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Karga bu işi biliyor ?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Röportaj için önereceğin isimler var mı?
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Mert Salur – Getir
Soner Canko WhatsApp Röportajı #kargayakonuş: Fintech dünyasında, dijitalde ve tüm işlerinde bol başarılı bol kargastik günler diliyorum. Karga’yı unutma cevizsiz kalma ??

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Sosyal Medyanın SEO’ya Katkısı Nedir?
Önceki yazı
Samsung’dan iPhone Kullanıcılarına ve Apple’a Gönderme