Cevizlik Girişimler: Otomofis

Kobilere yönelik bulut tabanlı bir cevizlik girişimle karşınızdayız. Hiç zaman kaybetmeden girişim sahiplerinin piyasadaki paket çözümlerle ilgili görüşlerine yer verip bu girişimin detaylarını size aktaralım. Genelde işletmelere firmalar tarafından paket çözümler sunuluyor. Ancak çözümlerde kullanılan altyapılar hantal yapılardan oluşuyor. Dinamik iş süreçlerine sahip büyümekte olan firmalar düşünüldüğünde paket çözümler zamanla yetersiz kalıyor. Bu dezavantajları ortadan kaldırdığı düşünülen ve sistem içerisindeki firmaların birbirleriyle veri paylaşması gibi farklı özellikleriyle öne çıkan girişimi daha yakından tanıyalım.

Otomofis: Otomasyon, mobil ve ofis kelimelerinin birleşiminden yola çıkarak, işletmelere zaman ve mekandan bağımsız, tüm platformlarda çalışan iş kolaylaştırıcı yazılım çözümleri üretiyor. 2012 yılında kurulan işletme, bugün mobil bulut ERP çözümlerine kadar yazılımlarını geliştirmiş, sağlıktan, turizme, kamuya, otomotive ve daha bir çok sektöre çözümler üreten yenilikçi ve gelişen bir kurumdur.

Pazar büyüklüğünün 100 Milyon $ olan sektörde, dene satın al, kendi özelliklerine göre uyarla ve kullandıkça öde yöntemleriyle ürün pazarlanıyor. Farklı ödeme yöntemleri de ürünün niteliklerine yönelik olarak planlanıyor.

Rakipler
Logo
Mikro
Paraşüt

Girişim sahiplerine göre Logo ve Mikro gibi yazılımlar, geride kalmış yazılım çözümleri sağlıyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti düşük, maliyeti yüksek çözümler sunarken hız konusunda zayıf, farklı konumlardaki işletmeleri birleştirmek için yetersiz oluyor. Paraşüt gibi çözümler ise basit ara yüzler, güvenlik açıkları ve süreç yönetiminden uzak yapılarıyla öne çıkıyor.
180 müşterisi ve 1000 adet kullanıcısı olan bu cevizlik girişimi daha yakından incelemek isterseniz, detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
X-ray Cihazı Nedir?
Önceki yazı
Cevizlik Girişimler: Lucy Survey