Cevizlik Girişimler: Otoendeks

Araç satış sektörüne hizmet veren yeni bir cevizlik girişimle karşınızdayız. 2017 yılında 750 bin araba satılan sektörün büyüklüğü girişimcilerin iştahını kabartmış olmalı. Hacim her geçen gün büyürken Otoendeks sektörde yerini almış.

Araba alacak kişilerin işleri artık daha kolay. Araba satın almak isteyenlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Otoendeks, hızlı ve doğru karar verme özelliğini sahip. Araba alırken ve aldıktan sonrası için tasarruf etme fırsatı sunuyor.

Otoendeks, soru işaretlerini ortadan kaldırmak üzere yaptığı analizlerle, “Araba almalı mıyım yoksa kiralamalı mıyım?”, “Hangi araba bana en uygundur?”, “Bu arabayı kaç liraya alsam iyidir?” gibi araba alırken akla gelen sorulara cevaplar veriyor. Böylece kullanıcıyı aradığı arabayı rahatlıkla bulabileceği pazar yerlerine yönlendiriyor.

Araba sahibi ve araba sahibi olmak isteyen 12 milyon kişi bu girişimin hedef kitlesi desek yanlış olmaz. Son zamanların popüler pazarlama yöntemi “Dijital Reklamcılık” Otoendeks için çıkış noktası. Büyüklüğü 100.000.000 Dolar olan pazarda B2B ve B2C’ye yönelik satış gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Rakipler

cardata – www.cardata.com.tr
arabam.com – www.arabam.com
otokaca – www.otokaca.com
arabalar.com.tr – arabalar.com.tr

Rekabet

Cevizlik girişim, kullanıcılarına sıfır ve 2.el araç fiyatları yanında toplam maliyet ve tavsiye gibi analizler çıkarma özelliğiyle de öne çıkıyor. Ayrıca araba haberleri ve fotoğraf galerileri sunarak araba alışverişlerinde rakiplerinden ayrışıyor.

Cevizlik girişime konu olan sayfayı incelediğimizde “En Hızlı Satılan 2.El Araçlar” , “En Ucuz Sıfır Arabalar” gibi dikkat çekici başlığa sahip blog yazılarına yer verildiğini görmekteyiz. Girişimi daha yakından tanımak ve araba alım satım piyasasına yakından bakmak isterseniz sizi buraya alalım. Kullanımı kolay arayüzü ve hızlı analizleriyle dolu cevizlik girişime başarılar diliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Getcontact’ı Mercek Altına Aldık
Önceki yazı
En Güzelinden Amerika Gezi Notları Vol.17 – Neden Gözaltına Alındım?