Cevizlik Girişimler: misface

Mentor mu lazım ? Ücretsiz mi? O zaman cevizlik bir girişimle karşınızdayız. misface.com

Ücretsiz mentor arayanlar için ilaç gibi bir platform var. Duyanlarınız vardır belki de.  misface.com, alanında ilgili en az bir mentor sağlayarak projelerinizi daha sağlıklı bir şekilde kurgulamanızı, geliştirmenizi sağlamayı amaçlıyor.

Dünyada ihtiyacı olan her öğrenciye ücretsiz olarak en az bir ilgili mentor yönlendirmek için varlıklarını sürdürdüklerini ifade ediyorlar. Doğru yönlendirilen öğrencilerin dünyayı ileriye taşıyacağına inanıyorlar, güzel de yapıyorlar.

Sitede Hangi kategoriler var?

MIS, Dijital Pazarlama, Mobil Uygulama Geliştirme, Arayüz ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Büyük Veri, Nöro Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Siber Güvenlik, SAP, Scrum, Hukuk, Startup Mentorluğu gibi birçok alanda kategori mevcut.

Tarayıcı ve mobil uygulama kategorilerinde benden destek alabilirsiniz. Bu arada bu platformun kurucu ortaklarından Oğulcan ve Gökhan bey ile hemşeriyiz. Aynı memleketin insanlarıyız 🙂  Ayrıca ekibe 02.10.2017 tarihi itibari ile Çağrı El dahil oldu ? Yazılım geliştirici olarak projede neler yapacağız neler.

misface, Türkiye dahil olmak üzere 4 ülkede 90+ farklı üniversiteden 450+ öğrenciye 100+ mentorle destek oluyor ve olmaya devam ediyor. Gelelim nasıl mentor bulabileceğinize.

misface.com adresine tıkladıktan sonra sağda “Hemen Mentorumu Bul!” seçeneğine tıklıyoruz. Mentor bulmak üzere ilk kapıyı aralamış oluyoruz.

Daha sonra karşımıza çıkan Google Formu’nu dolduruyoruz. Verdiğiniz yanıtlara göre bir değerlendirme yapılıyor ve size en uygun mentor bulunuyor. Sonrasında, mentorunuz hangi kanaldan ulaşmanızı talep ediyorsa sizi o kanaldan yönlendiriyorlar. Geriye kalanlar iletişim süreci mentorle sizin aranızda.

Türkiye dışında ABD, Finlandiya ve Hong Kong’dan deneyimli mentorleri mevcut. Tabi yorumlarınıza da yer veriyor misface. Bir de misface yakında 3 büyük yenilik yapacak. misface güzel. Kullanın. Gönüllü bir sürü insan var orada, hepimize faydalı olacak büyük bir platforma dönüşeceği kesin. ?

Eeeeeeeeeeeeeey Çağrı sen kimsin diyenlere: Bende http://misface.com’da bir mentorum.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Cevizlik Girişimler: Başkan’a
Önceki yazı
Nedir Bu Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluk