Cevizlik Girişimler: Evdeki Bakıcım

evdeki-bakicim

Evdeki Bakıcım. Kulağa hoş geliyor. Geleneksel yollarla halledilen birçok iş alanının dijital dünya ile birlikte evrildiğini söylüyoruz. Söylemeye de devam edeceğiz. Bu değişimin en büyük ispatlarından biri niteliğinde nur topu yerli girişimlerimizden birini anlatıyoruz.

Evdeki Bakıcım, internet sitesi üzerinden hizmet sunan internet girişimi, hem çocuk ve bebek hem de yaşlı bakımı için profesyonel bakıcıları sunuyor. Sevdiklerinizi riske atmadan bakıcı ihtiyacınızı kolay yoldan çözmenizi sağlıyor.

Evdeki Bakıcım’ı farklı kılan nedir? Her önüne gelenin kendini “Bakıcı” olarak nitelendirdiği ve Facebook ile üye olup iş toplayabildiği türden bir platform olmamasıdır. Bakıcı adaylarının eğitimi, geçmişi ve referansları detaylı şekilde incelendikten sonra Evdeki Bakıcı üyelerini bir de uzmanlık alanlarına göre yeterlilik sınavına sokuyor. Örneğin, çocuk bakımı için başvuran adaylar belli yaş aralığındaki çocuklar için farklı ve aşamalı yeterlilik sınavlarına tabii tutuluyor.

Yeterlilik sınavında gerekli başarı derecesini gösterebilen adaylar nihai olarak Evdeki Bakıcım üzerinden servis sunma hakkına sahip oluyor ve tüm bu servislerin devamlılığı için Evdeki Bakıcım, bakıcıların saatlik kazançları üzerinden çok ufak bir komisyon kesintisi yapıyor. Ödemelerin de servis süresi sonunda kredi kartıyla kolayca gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Bakıcılarına haftalık olarak ödemelerini gerçekleştiren Evdeki Bakıcım, kullanıcılarına esnek servis süreleri sunuyor. Bakım servisi almak isteyen kişiler istediği saat aralığında, tam zamanlı veya yatılı bakıcı arayışı gerçekleştirebiliyor. Ayrıca platformun iddialarına göre geleneksel sektör fiyatlarıyla kıyaslandığında fiyatlarının %30 ile %40 oranında daha uygun bir çizgide seyrettiği de söyleniyor.

Sonuç olarak Evdeki Bakıcım, tamamen güvenilir ve sigorta ile mesleğini icra eden en iyi ve profesyonel bakıcıların yer aldığı bir platform haline geliyor. Evdeki Bakıcım’da konum bazlı ve ihtiyaç bazlı aramalar gerçekleştirilebiliyor. Böylece kısa sürede yakınınızda yörenizdeki en yakın adayları gözden geçirerek en uygun adayları arama işine koyulabiliyorsunuz.

Uzun yıllar boyunca geleneksel pazar kurallarının hakim olduğu ve bu nedenden ötürü birçok mağduriyetin yaşandığı alanda Evdeki Bakıcım’ın sunduğu titiz ve profesyonel çalması için de kendilerine gaklamadan duramıyoruz.

❱❱ Girişimi ziyaret edin

Ceviziniz bol olsun.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Oscar Goes To … Şey Pardon
Önceki yazı
Her Şeye “En Baştan” Başlıyoruz