Cevizlik Girişimler: Apsiyon

apsiyon

Kentsel yaşama geçiş yüzdesinin tavan rakamlarını aşındırmış durumda. Apartman, site, toplu konutlar ve AVM gibi toplu yaşam alanlarının yöneticilerinin iş yükü de hayli arttı. Apsiyon, Türkiye’de bu alanda bir ilki gerçekleştiriyor. Yöneticilerin işlerini dijital ortama aktarırken iş yükünü azaltıp verimliliği arttırmasına yardımcı oluyor.

İlk defa 2009 yılında bir fikir olarak ortaya çıkan Apsiyon, 2010 yılında üç kurucu ortağı tarafından hayata geçirilerek yöneticilerin iş yükünü omuzlarından almayı başaran ve başarmaya da devam eden bir internet girişimi. Apsiyon oldukça temel bir sistem gibi görünmesinin aksine hem kapsamlı olarak işlemlerin gerçekleştirebildiği hem de birçok popüler servisle entegresi olan bir sistematik yapıya sahip.

Yöneticiler Apsiyon yardımıyla, satın alma, döküman, içerik, rapor, analiz, güvenlik ve resepsiyon yönetimini de kapsayan birçok özelliğe tek bir sayfa üzerinden erişebiliyor. Hangi konutlar aidatlarını yatırmış, hangi konutlar yatırmamış? Takibi geçmişe dönük de hem kolay hem de anlaşılabilir bir tablo üzerinden yapılabiliyor. Apsiyon birçok popüler banka ve e-devlet uygulamalarıyla da entegre çalışıyor. Tüm ihtiyaçların tek bir adres üzerinden tamamlanmasını mümkün.

Sistemin çok yönlü olması sayesinde ödemeler daha kolay gerçekleştirilebiliyor. Yöneticilerin ödeme takip etme konusunda yaşadığı zaman kaybı büyük oranda telafi edilmiş oluyor. Mobil cihazlar üzerinden ve web aracılığıyla kullanılabiliyor. Ödeme sıkıntısı yaşandığında kolayca icra davalarını devreye sokabiliyor. Apsiyon’u kullanan kullanıcıların %95’inden başarılı şekilde tahsilatlar gerçekleştiriliyormuş. Kendi sitesinde bu bilgiye yer veriyor.

Toplu konut idareleri için de ayrıntılı olarak finans, envanter ve personel gibi verileri rapor olarak alabilirsiniz. “En nihayetinde internet bu, site çöker filan. Ben kara kaplı defterden, kara kargadan şaşmam” diye sakın düşünmeyin.

Kargayı bile şaşırtan bu servis, son derece geliştirilmiş güvenli yedekleme servisine de sahip. Güvenli yedekler sayesinde verileriniz her zaman güvenle saklanıyor ve ihtiyaç olunması durumunda eski arşiv kayıtlarına zahmetsizce erişilebiliyor. Apsiyon’un ne kadar yaratıcı ve nokta atışı yaparak geleneksel bir ihtiyacı dijital çözüme kavuşturduğu ve ülkemizde uzun yıllar boyunca da değerini katlayarak kavuşturacağı kesin.

Konuyla ilgili yapılan aramalar arasında Apsiyon nedir, Apsiyon Bilişim, apartman yönetimi kelimeleri yer alıyor.

❱❱ Girişimi ziyaret edin

Ceviziniz bol olsun.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
SEO ve Tasarım Arasındaki Bostan Korkuluğu
Önceki yazı
Sosyal Medya Günlükleri Vol.3 – iş ilanları