Cevizlik Girişimler: Biryudumkitap

Beğenerek takip ettiğimiz ve şüphesiz, Türkiye’nin en keyifli edebiyat girişimi Biryudumkitap ile “Cevizlik Girişimler” serimizin ilk yazısını paylaşmış bulunuyoruz. Biryudumkitap’a, ilk yazımıza özel hazırladığı infografik için teşekkür ederiz.

Her sabah okurlarına bir güzel günaydın mesajı ile birlikte, sadece en iyi romanlardan ve hikâyelerden en fazla 5 dakikada okuyabileceğiniz pasajlar gönderen Biryudumkitap bugüne dek 400’e yakın kitap tanıttı. Her sabah kitap pasajlarını okumak için açtığım mailde önüme çıkan Biryudumkitap’ın o güzel girizgâhları ceviz niyetine gidiyor.

Kitap okurlarına sunduğu birbirinden nefis kitapları dünyayı da etkilemiş olacak ki, geçtiğimiz sene Ashoka ve Robert Bosch Vakıfları tarafından dünyayı değiştirmeye aday sosyal girişimcilerin davet edildiği Changemakerxchange Summit için 50’den fazla ülkeden başvuru yapan 550 girişim arasından Biryudumkitap da seçildi.

13 ay gibi kısa bir sürede 200 bin aboneye ulaşan Biryudumkitap’ın, Dijital Karga için hazırladığı infografikte güzel bilgiler var. Biz de onların diliyle, var olsunlar efendim diyelim.

Biryudumkitap, 2017 yazına girerken okurlarını gerçek kitapla buluşturacak bir kitap kulübünü de hayata geçirecek. Her ay seçkin kitaplar, uygun fiyatlara abonelik modeli ile kapımıza gelecek.

Biryudumkitap'ta Neler Oldu? infografik

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Merhaba Ben Kültür Erozyonu, Farklıyım!
Önceki yazı
Blog Yazarları için SEO Kontrol Listesi