Cevizlik Girişimler: BinYaprak

Cevizlik Girişimler: BinYaprak

İlham al, hayal et, keşfet ve yola çık! BinYaprak’ın tüm kadınlara iş dünyası için belki en önemli öğüdü bunlar oluyor. Peki, nedir bu BinYaprak ve kadınlar bu platformu kullanarak nasıl ilham alıp, hayal edip, keşfedecek ve üstüne üstlük bir de yola çıkacak?

BinYaprak; hem çalışmak hem de üretmek isteyen tüm kadınlarına kapılarını sonuna kadar açan bir nevi kız kardeşlik ağı platformu olarak karşımıza çıkıyor. BinYaprak’da kadınlar kendilerine ilham veren videoları izleyebiliyor, iş hayatı hakkında sorular sorabiliyor ve sohbet edebiliyor. En önemlisi de BinYaprak’da var olan kadınlar tıpkı kendisi gibi aynı gündeme sahip diğer kadınlarla aynı gruplar altında toplanarak taşınabiliyor ve çeşitli konularda eğitimler alarak kendini geliştirebiliyor.

Kadınlarımız için hem çalışıp hem de üretmenin ülkemiz şartlarında ne kadar zorlu olduğunu hepimizin malumu. BinYaprak, bu konuda yapılan en etkili çalışmalardan biri olarak kadınların omuzundaki yükü hafifletmeye yardımcı oluyor. Sunduğu dijital etkinlikler ve kız kardeşliği ağı ile kadınlar sorunlarıyla yalnız başına kalmak yerine “ilham al, hayal et, keşfet ve yola çık” adımlarını atlayarak hayata daha sıkı ve aslında tam olarak olması gerektiği gibi tutunabiliyor.

BinYaprak girişiminin birincil önceliği Türkiye’deki kadınların iş gücüne katılımlarını desteklemek ve cesaretlendirmek oluyor. Bunu sağlamak için kendince bir başarı zinciri geliştiren platform, başarıya ulaşan ve girişimlere destek olmak isteyen onlarca kadının da ilham videosunu yayınlayarak kadınların gerçek gücünü fark etmelerine yardımcı oluyor.  Ön plana çıkarılan rol modeller sayesinde BinYaprak tüm kadınlara kendilerinin de istedikleri şeyi başarabilecekleri bilincini aşılıyor.

BinYaprak sadece kuru kuruya bir sosyal ağ işlevi görmüyor. Üyelerin bir araya gelebileceği ve merak ettikleri konular hakkında eğitim ve tecrübelerinden yararlanabilecekleri kişilerin de katıldığı birçok etkinlik gerçekleştiriliyor.

BinYaprak girişimizi hem bizce hem de ülkece en cevizlik girişimlerin başında bir yerlerde yer alıyor. Siz de bu kız kardeşlik networkünü keşfetmek isterseniz buraya tıklayarak BinYaprak’ı yakından tanıyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

1 Yorum. Yeni Yorum

  • #oyaparsabendeyaparım diyebilen kadınları bekliyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Analytics Meetup ile Başarısızlığın Analitiğini Öğrenin
Önceki yazı
Dönüşüm Optimizasyonu ile Pazarlama Bütçeniz Sizde Kalsın