Analytics Meetup ile Başarısızlığın Analitiğini Öğrenin

Başarısızlığın Analitiği

Data toplama, işleme ve yönetme konusunda zihin açıcı bilgiler edinmek için bolca kaynak bulmak mümkün değil. Dijital dönüşümle beraber Big Data (Büyük Veri) analizi profesyonellerin gündeminden düşmüyor. Dijital Karga dijitali anlama ve anlatma çabalarında doğal olarak analitiğini de ele alıyor.

Türkiye’nin dijital pazarlama profesyonellerinin “Digital Analytics” ekseninde tecrübelerini paylaştığı Analytics Meetup’ın bu ayki konusu “Fail Analytics” yani “Başarısızlığın Analitiği” tam bize göre.

Başarısızlığın analitiğinde, firmaların; data toplama, data analizi ve data odaklı aksiyon alma noktasında sık yaptığı hatalar konuşulacak.

14 Mart Salı günü Koç Kuluçka Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin konuşmacıları; Yemek Sepeti BI & Web Analytics Specialist Sercan Akkaş, Kariyer.net Web Analyst Cansu Kaya ve Bilgi Güvenliği Akademisi Communication Director Hamza Şamlıoğlu olacak.

[symple_button url=”https://analyticsakademi.com/etkinlikler/analytics-meetups/” color=”blue” button_target=”_blank” btnrel=”nofollow”]Programa Katılın[/symple_button]

Başarısızlığın Analitiği Program Akışı

18:30-19:00 Networking
19:00-19:40 10 Ölümcül Google Analytics Hatası – Cansu Kaya – Kariyer.net
19:50-20:30 Dönüşüm Optimizasyonunda Sık Yapılan Hatalar – Sercan Akkaş – Yemek Sepeti
20:40-21:10 Sosyal Medya Performans Analizi Hataları – Hamza Şamlıoğlu – Bilgi Güvenliği Akademisi

Sınırlı sayıda katılımcıya açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılım için; linke tıklayarak kaydınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kargastik Bir Proje Yönetim Aracı Asana
Önceki yazı
Cevizlik Girişimler: BinYaprak