Youtube’nin Yeni Dizisi: Görünen Adam

Kargastik videolar serimize Görünen Adam Kurtuluş ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Görünen Adam – 1. Bölüm” Görünen Adam kalanından Kargastik bir dizi.

Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği, Erkan Kolçak Köstendil’in baş rolünü üstlendiği Youtube’nin yeni dizisi Görünen Adam sadece YouTube’de yayın hayatına başladı. -Spoiler içerir- Bizim dünyamıza bezeyen ama görünme kavramının biraz değişik olduğu bir dünya karşılıyor dizide bizi. Biz karakterleri sadece ayna ve camdan yansımaları ile görüyoruz. Birde onların taktıkları aksesuarları görüyoruz.

Dizinin konusu bir telekomünikasyon şirketinde çalışan fakat harita mühendisi olan Kurtuluş’un Eşref Şerif’in bir deneyi sonucu görünmesiyle olaylar başlıyor. Bilim kurgunun, aşkın, arkadaşlığın ve klişe komedilerin yeni bir tat bulduğu dizi diyebiliriz. Türkiye’nin yeni ve fantastik bilim kurgu dizisi.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Görünmeyen, görünen insanlar
  • Bilim kurgu
  • Kurtuluş’un dramı

İnternet ve YouTube dizileri her geçen gün artarak devam ediyor. Gün geçtikçe daha kaliteli işler ve tanıdık simalar internet dünyasına geliyor. Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız Onur Ünlü’de bilim kurgu dizisiyle birlikte YouTube’de boy göstermeye başladı. Dizinin şimdilik 3 bölümü yayınlandı ve bölümler 15 dakika civarında.

Kanalda neler bulacaksınız?

Görünen Adam dizisinin diğer bölümleri ve dizi ile ilgili röportajları bulacaksınız. Dizinin diğer bölümlerini izlemeyi unutmayın. Yeni gelecek röportajları da kaçırmayın. Dizinin yeni bölümlerinden haberdar olmak için kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Ümit Sanlav WhatsApp Röportajı #kargayakonuş
Önceki yazı
Nesnelerin İnterneti Akıllı Şehirler