The Flash – Motivasyon Konuşması

The Flash - Motivasyon Konuşması

İşler, insanın motivasyonuna göre büyür ve küçülür. Motive olmanın ne kadar önemli olduğunu siz düşünün artık. Yaptığınız işte ne kadar bilgi sahibi olursanız olun, eğer motivasyonunuz yerinde değilse (kimi zaman alıp başını gittiği doğrudur) sonuçlar yarım kalacaktır. Bugün kargastik videolar serimizde “The Flash – Motivasyon Konuşması Türkçe” Taner Kartal kanalından motivasyonunuzu yükseltecek bir videoyla sizlerleyiz.

Afilli cümleler bakış açınız yeniden şekillenebilir. Yaşam süremiz çok kısa ve dünyada en zengin yer mezarlıklardır. Çünkü mezarlarda yazılmamış kitaplar, keşfedilmemiş insanlar, gerçekleşmemiş hayatlar vardır. O yüzden zamanımızı çok iyi kullanmamız gerekli. Çoğu insanın hayatında göz ardı noktalar dikkat çeken cümleler sizleri bekliyor.

Hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığını vurguluyor. Çoğumuz için tersi durum geçerli tabi. Bu zamana kadar yapılan icatlardan, teknolojiden örnekleri göreceksiniz.

Videoda neler bulacaksınız?

– Hayata dair farklı bir bakış açısı
– İmkansız olmayan başarılar
– 360 derece motivasyon

Video, harekete geçmeniz için içgüdülerinizi ateşliyor. Yaşamak için kısa olan zamanınızı en iyi şekilde kullanmanız dileğiyle.

Kanalda neler bulacaksınız?

“Eğlenceli ve bir komik videolarımın bulunduğu kanalıma hoşgeldiniz. The Flash dizisinin Türk versiyonunu da kendi kanalımda çekerek paylaşıyorum. Bana destek olmak lütfen abone olmayı ve kanalımı arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın!” Taner Kartal’ın diğer videolarını izleyip, kanala abone olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Nedir Bu Sosyal Sorumluluk ve Sponsorluk
Önceki yazı
Ahmet Beliktay WhatsApp Röportajı #kargayakonuş