Pratik İcatlar – Uras Benlioğlu

Pratik icatlar günümüzde hayat kurtarıyor. Örneğin ayakkabı çekeceği; o kadar büyük bir icat gibi durmuyor olsa da sizi güzel bir dertten kurtarıyor. Bunlara örnek olarak Kargastik videolar serimizde “YAZ MEYVESİ TADINDA YAZ İCATLARI | AT YA DA ÖP” Uras Benlioğlu kanalından pratik icatlar videosunu sizlere sunuyoruz.

Cam şişeleri açmak için birçok yöntemler var. Bu yöntemlerin başında açacak kullanmak var ama onu taşımanız da büyük dert. O yüzden de dişinizle açsanız, dişleriniz zarar görür; çakmak ile açsanız elinizden kayıp içecek döküle bilir vs. Hele çakmakla açmayı bilmiyorsanız işkence olur. Uras Benlioğlu videosunda sizin işinize yarayacak pratik icatlar tanıtıyor. Mesela açacak yüzük, normal yüzük gibi görünen ama açacak görevi gören pratik bir icat.

Şişe ya da kutu içeceklerin gazının kaçması da büyük sorundur. İşte videoda ona da bir çözüm bulacaksınız. İçeceklerinizin gazı kaçmayacak. Birde toplu servis yaptığınızda bardakların kimin olduğu konusu var. İşte bu durum içinde pratik bir icatla tanışacaksınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Pratik icatlar
  • İçeceklerin gazını kaçmayı önlemek
  • At ya da öp
Kanalda neler bulacaksınız?

“Çılgın deneyler, tanıdık bir simadan yararlı-yararsız bilgiler izlemek istiyorsanız bu kanalı takip edin! Haftada 1 ya da 2 video yüklüyorum. Günleri henüz belli değil ama mutlaka saat 17.00’da!

Benim kim olduğumu merak ediyorsanız aşağıdaki siteye girmeniz yeterli olacaktır. www.urasbenlioglu.com

Uras Benlioğlunu’nun diğer videolarını izleyip, kanalına abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Dijital Tehlikeler Bitmek Bilmiyor: Petya Virüsü
Önceki yazı
Kavramlarla Sosyal Medya ve Etki Alanları