Turizme Turist Şoku #Stolk

Turizme Turist Şoku #Stolk

Kargastik videolar serimize erkenden şezlong kapmış tatilci gibi devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Turizme Turist Şoku #Stolk” Stolk kanalından Kargastik haber sunuşuyla sizlerleyiz. Gündemi takip ederken eğlenebilir, gülebilir ve kendinizi kaybederseniz kahkaha atabilirsiniz.

İbrahim Selim‘in sunumuyla gündemin haberlerine faklı bir soluk alacaksınız. Bu video ile turizmin komik yönünü görebilirsiniz. Haberciliğin mizah ile birleşip neşeli görüntülerle buluşmuş hali.

Kaç turizm çeşidi olduğunu öğrenirken eğlenebileceğiniz bir video. Turizmin çeşitleri, insanlar üzerinde ki etkilerini konu alan bir video ile karşı karşıyasınız. Yerine göre dobran, yerine göre komik, yerine göre eleştiren bir video izleyeceksiniz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Turizm
  • Mizah
  • Tövbe estağfurullah duruşu

Yıllardır haberlerde neşeli haberler göremez olduk. İşte bu ve bunun gibi haberi mizah ile buluşturan, eleştiren ve güldüren yapımlar bizleri biraz olsun eğlendiriyor.

Kanalda neler bulacaksınız?

Gündemde olan olayları mizahi bir yaklaşımlar anlatan, öğreten, eleştiren ve eğlendiren bir kanal. Bu kanalı izlerken  “Stolklanmaya” hazır olun. Güzel kahkahalar atacağınız bir kanal. “Komedi ya da eğlence insanı kurtarmaz, ancak hayatta kalmasına yardım eder.”

Kısa videolarla eğlenceli vakit geçirmeyi istiyorsanız kanalın diğer Kargastik videolarını izleyin ve kanala abone olmayı unutmayınız.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Biryudumkitap WhatsApp Röportajı #kargayakonuş
Önceki yazı
Dijital Zirve 1