Olmak ya da Olmamak İşte Bütün Mesele Bu – Onedio

Hayatımız isteyip de olamadığımız şeylerle dolu. Daha çocukken ne olacaksın dediklerinde söylediğimiz mesleği olamıyoruz. Hep istiyoruz ama bir türlü olamıyoruz. Kargastik videolar serimize isteyip de olamadığımız şeyleri ekliyoruz “Olmak İsteyip de Olamadığımız 7 Şey” Onedio kanalından tespit dolu videoyla sizlerleyiz.

İnsanların söyledikleri her şeyi takıyor ve gamsız olmak istiyorsanız size tanıdık gelecek biri var videoda. İnsanların acımasızlıklarına karşı acımasız olmak isteyen ama bir türlü acımasız olamayan biri de var. Güzel fikirlere sahip olup bir türlü girişken olamayan, fikirlerini söyleyemeyen biri de var.

İsteyip de olamadığımız 7 şey var videoda. Bu 7 şey size tanıdık gelebilir. Belki de yakından tanığınız insanlardan birinde bu özelliklere rastlayabilirsiniz. Olmak isteyip de olamadığınız şeyleri olmanız dileğiyle.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Hırslı olmak
  • Girişken olmak
  • Tespit

Bizler kendi iç dünyamızda sürekli kendimizle konuşuyoruz. Bu video da o konuşmaları gün yüzüne çıkarmış. Yaşadığımız olayları tespit edip canlandırmışlar. Onedio’nun internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kanalda neler bulacaksınız?

Tespitler, eğlenceli içerikler, ünlüler ve daha birçok konuda video bulabileceğiniz bir kanal. Günde bir tane video yayınlanıyor. Eğlenceli vakit geçireceğiniz bir kanal. Her videoda farklı farklı oyuncular ve farklı içeriklerle farklı bir keyif sunuyor.

Onedio kanalının diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kılınç Orhan Erdemir WhatsApp Röportajı #kargayakonuş
Önceki yazı
Sosyal Medyanın Tanımı ve Önemi