Öğrencilik Hayatında Karşılaşacağınız 10 Olay

Kargastik videolar serimize öğrenciliğin makus tarihinden kesitler ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Türk Öğretmenlerin Hep Yaptığı 10 Şey” OHA diyorum! kanalından komik tespitlerle sizlerleyiz.

Öğrencilik hayatımız boyunca öğretmenlerimizden duyduğumuz klişe sözleri derleyip bir skeç halinde bizlere sunmuşlar. Yaşadığımız olayları yeniden canlandırıyorlar. Sınavda aramıza çanta koydurmalarından, arka dörtlüyü dağıtma çabalarına kadar her şey var.

Genellikle her öğrencinin yaşadığı bu olayları yeniden canlandırı hoş olmuş. Ayrı bir eğlence katmış. 10 tane Türk Öğretmenlerinin hep yaptığı şeyi bulacaksınız. Tabi sadece 10 tane değil ama galiba süreleri yetmemiş.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Öğretmen klişeleri
  • Kapıyı çalıp tekrar gel
  • Tespit, komedi

Öğrencilerin, Öğretmenlerinde bazen hal yandığı bazen komik bulduğu şeyleri çok güzel tespit edip çıkarmışlar. Bu olayları canlandırmaları ayrı bir keyif vermiş videolarına. Ayrı olarak da videonun sonunda kamera arkası görüntülerini paylaşmaları daha bir keyif katmış videoya. Yorumların genelinde kamera arkası görüntülerin çok beğenildi görünüyor.

Kanalda neler bulacaksınız?

Kanalda ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar bulabilirsiniz. İlginç bilgiler, eğlenceli oyunlar, rekor denemeleri, enteresan sorulara cevap veriyorlar. Göz yanılmaları ile şaşırtıp, oha diyeceğiniz deneyler yapıyorlar. Videoları eğlenceli bir şekilde hazırlayıp sizlerin önüne sunuyorlar. Keyifli bir ekibin keyif aldığı videoları bulacaksınız.

Kanal eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kanal. Kanalın diğer videolarını izleyip, kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Snapchat’e Instagram’dan Bir Darbe Daha
Önceki yazı
Cevizlik Girişimler: Çöp (m)adam