Levon Kordonciyan | Apartman Sohbetleri Bölüm 57

Kargastik videolar serimize beyefendiliğin ve terziliğin incelikleriyle devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Levon Kordonciyan | Apartman Sohbetleri Bölüm 57″ İlker Gümüşoluk kanalından Kargastik bir videoyla sizlerleyiz. Beyefendiliği, giyimi, apartman sohbetini, terziliği bulabileceğiniz sağlam bir video.

Apartman Sohbetleri serisinin bu videosunda Levon Kordonciyan İlker Gümüşoluk’un konuğu oluyor. Levon Kordonciyan’un ailesinin terzilik hikayesini, Mustafa Kemal Atatürk’e smokin diken dedesinin hikayesini dinleyeceksiniz. Giyim konusunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve inceliklerini işin erbabından öğreneceksiniz. Beyefendi nasıl olunur? Sorusuna bir Beyefendiden cevap alacaksınız.

Apartman sohbetlerinin kendine has sorularının cevaplarını bulacaksınız. Kibar, ince, nazik, beyefendi bir terzinin videosunu bulacaksınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Atatürk’ün terzisi
  • Bir İstanbul Beyefendisi
  • Giyimin İncelikleri

Komedyen, Radyocu, İçerik üretici, seslendirmen ve 2017 YouTube dünya genelinde seçtiği 27 elçisinden biri, İlker Gümüşoluk. Stand-Up gösterileri yapan ve instagramda komik kısa videolar çeken iyi bir komedyen. “Piyasadan Büyük Alacağımız Var” isimli bir kitabı var. Anlayacağınız dolu dolu bir insan, bence takipte kalın.??

Kanalda neler bulacaksınız?

Apartman Sohbetleri adında, ünlü isimlerle sokak ve mahalle kültürü konuştuğu Kargastik bir video serisi var. Videolarda keyifli bir sohbete tanıklık ederken eğlenecek ve hüzünleneceksiniz. 90’ların apartman kültürünün yeniden günümüze taşıyan, anımsatan videolar bulacaksınız. Komik skeçler, sohbetler ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir kanal.

Bu keyifli kanalın diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı sakın sakına unutmayın.?

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Wanted – Eleştirel Parodi
Önceki yazı
Biryudumkitap WhatsApp Röportajı #kargayakonuş