Wanted – Eleştirel Parodi

Kargastik videolar serimize eleştirel bir göz ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Wanted – Eleştirel Parodi” Filmler ve Filimler kanalından Kargastik bir videoyla sizlerleyiz. Filmleri, filimlerden ayırın oluşumdan eleştirel bir video.

Wanted filminin akla zarar, mantığa ırak sahnelerini eleştirel bir argoyla yorumlanmasını izleyeceksiniz. Mantığı devre dışı bırakmış sahneleri eleştiren ve düşündüren bir video. Kendilerine has sunumları, içeriği görsel ve videolarla canlandırmaları ayrı bir tat katıyor. Yer yer gülüp, yer yer “aynen ya” diye katılımlarda bulunacaksınız. Filmin sahnelerinde ki mantıksızlıkla beraber bizlerin verdiği tepkilere de değiniliyor.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Eleştirel Parodi
  • Mantık dışı olaylar
  • Eleştirel mizah

Birçok eleştiri türü vardır. Ama önemli olan eleştirilerin izleyenlere ulaşması bence. Bu kanal da bunu yeterince sağlıyor. YouTube’da özenilen, üzerinde emek harcanan her iş kendi yerini buluyor. Bu kanalda verdiği emeğin karşılığını hak ediyor diye düşünüyorum. Argo sevmeyen insanlara saygı duyarken Filmler ve Filimler ekibinin de tarzına da saygı duyuyorum.

Kanalda neler bulacaksınız?

Eleştirel Parodiler, Web Dizileri, röportajlar ve daha fazlasıyla dopdolu bir kanal. Sağlam bir ekibin emek harcadığı bir kanal. Filmlerde izlerken fark edemediğimiz mantıksızlıkları çok güzel bir şekilde ortaya çıkarıyorlar.

Web Dizileri bölümünde izleyicilerden gelen mini dizileri ve filmleri izleyenlerin beğenilerine sunuyorlar. Bu şekilde mini dizi ve film çeken insanlara da destek oluyorlar. Bu Kargastik hareketi alkışlıyorum.

Kanalın diğer videolarını izlemeyip, kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Alerji Testi Yaptırmak Önemli Bir Şeymiş!
Önceki yazı
Levon Kordonciyan | Apartman Sohbetleri Bölüm 57