Sinema Gündemi #Haftalık’tan Sorulur: Geekyapar!

Haftalık gündemimiz çok hızlı bir şekilde değişiyor. Bir bakıyorsunuz dün akşamki gündem sabah Kargalar kahvaltısını yapmadan değişmiş. Yeni çıkacak diziler, filmler; haftanın mizahı ve gündemini takip etmek için Karga kadar zeki olmak gerek. Geek ailesi gündemi takip ediyor ve yorumluyor. Dobra dobra bir gündem ve sunumla bugünkü Kargastik videomuz “HOW I MET YOUR MOTHER Geri Dönüyor? LOGAN NOIR SELAM VALİ – Haftalık #20” Geekyapar kanalından Kargastik bir içerikle sizlerleyiz.

Gündemini şöyle haftalık gözden geçirebileceğiniz renkli bir video olmuş. How I Met Your Mother dizisinin geri döndüğü konusundan, Guardians of the Galaxy izlerken sevgilisine dava açan adama kadar haftanın gündemini geek bir yorumla izleyeceksiniz. Çin’e gidip halkı selamlayan valimizden, bizimde gündeme aldığımız Görünmez Adam dizisine kadar haftanın gündem çarkında gezineceksiniz. Konuların arasında eğlenceli görsel ve videolarla rengarenk, keyifli bir içerik olmuş.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Gündem
  • Sinema
  • Geek

Geekyapar ailesinin bir de internet sitesi var. geekyapar.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın. Sinema sektöründe yeni çıkın haberleri sıcağı sıcağına alabilirsiniz. Her gün 3 4 tane yazı yayınlıyorlar. Yiğitcan Erdoğan’ın da yazı dili bir başka güzel tavsiye edilir.?

Kanalda neler bulacaksınız?

Haftalık, Geek muhabbeti, meram-ı ifham//podcast, sen ne diyon, sinema günlükleri ve daha birçok içerikleri var. Bu konularda kaliteli içerikler bulacaksınız. İzleyenlere keyifli içerikler sunarken kendileri de eğleniyor ve bu samimiliği izleyenlere hissettiriyor. Güzel bir ekip güldürüyor, düşündürüyor, yer yer öğretiyor, gözünüzü açıyor.

Dizi, film sektöründen haberlerini merak ediyorsanız; eğlenmek, komik içerikler izlemek istiyorsanız Geekyapar kanalının diğer videolarını izleyebilir ve kanala abone olabilirsiniz. Tavsiye edilir??

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Instagram İçin Çok Faydalı 8 Araç
Önceki yazı
Android Artık Kendini Geliştirmiyor Mu?