Instagram Sınırsız Beğeni

Instagram Sınırsız Beğeni

Instagram Sınırsız Beğeni dijital dünyanın en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Dijital Karga okuyucuları ve Instagram kullanıcıları için bu konu hakkında bulduğumuz çözümle hepinize merhaba diyoruz.

Bildiğimiz üzere fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram’da herkes içerik paylaşabiliyor. Ancak herkes kendi kitlesi kadar beğeni alabiliyor. Instagram sınırsız beğeni yazımızı okuyan herkes fotoğraflarında yüksek beğeniye sahip olabilecek.

Beğenisi düşük fotoğraflara son. İnternetten beğeni satın almaya son. Tamamen ücretsiz bir şekilde sizde fotoğraflarınızı beğendirebilirsiniz. Tamamen güvenilir bir şekilde ve tamamen ücretsiz. Instagram beğenisi için şifre girmeniz gerekmiyor. Sadece ve sadece Instagram’da paylaştığınız gönderinin url bilgisini kopyalamanız yeterli. Şimdi dilerseniz detaylara geçelim.

Öncelikle “Instagram Sınırsız Beğeni” elde edeceğimiz siteye erişmek için bu linki http://goo.gl/pDgNWy tıklayın. İlk adımı başarıyla geçtiniz 🙂

Instagram Sınırsız Beğeni Resimli Anlatım

İlk önce sınırsız beğeni için, fotoğrafın url bilgisini kopyalıyoruz. Bilgisayardan girenler için fotoğraf url bilgisini aşağıdaki şekilde görebilirisiniz.

Instagram fotoğraf linki

Instagram’da beğeni yapacağınız fotoğrafın üzerine tıkladığınızda url kısmını kopyalıyoruz. Daha sonra beğeni yapacağımız siteye giriyoruz. Giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız. Beğeni yapmak istediğiniz linki sayfanın ortasında yer alan kısma yapıştırın ve kırmızı dikdörtgen içindeki butona basın.

adım 2

Buraya kadar sorunsuz geldikten sonra işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızı anlamak için aşağıdaki sayfayı göreceksiniz. Sayfayla karşılaştıysanız herşey yolunda gidiyor demektir.

adım 3 doğrulama

Buraya kadar sorunsuz bir şekilde geldiyseniz, beğeni işleminiz otomatik olarak başlamış demektir. Instagram hakkında daha fazla faydalı bilgi almak için ücretsiz mail listemize abone olabilirsiniz.

En İyi Başlıklar Posta Kutunda!

* olmazsa olmaz
Sınırsız Beğeni Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

  • Instagram sınırsız beğeni sitesi yanlızca en son paylaşılan fotoğrafa beğeni gönderme işlemi yapmaktadır. Daha önceki fotoğraflarınıza beğeni gönderemezsiniz.
  • Instagram beğeni sitesi tamamen ücretsiz ve yasaldır.
  • Instagram beğeni sitesi sizden hiçbir şekilde bir uygulamaya giriş yapmanızı ya da şifre bilgisi vermenizi istemez.
  • Instagram sınırsız beğeni sitesinden beğeni gelmesi için profilinizin herkese açık olması gerekmektedir.
  • Instagram sınırsız beğeni sitesini kapattığınız zaman beğeni işlemi duracaktır. Yani ne kadar beğeni istiyorsanız, sayı tamamlanana kadar sayfayı açık bırakmanız gerekmektedir.

Eğer size de faydası dokunduysa yazımızı paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Cevizlik Girişimler: Scotty
Önceki yazı
En Güzelinden Amerika Gezi Notları Vol.13 – Washington D.C.