Facebook Yılına Genel Bakış Videonuzu İsteyin

Facebook her zaman sizleri çok düşünür 🙂 Çünkü sizler olmazsanız Facebook’un bir anlamı kalmıyor. Şu anda en çok paylaşılan içeriklerden Facebook 2016 yılı anılarınızın videosu herkeste görüyor ama bende neden yok diyorsanız Karga size yol göstersin. Unutmayın! Dijital Karga sizi düşünür.

Facebook Yılına Genel Bakış Video Nedir Nasıl Yapılır?

2016 yılına ait önemli anları öne çıkarmak isteyen kullanıcıların paylaştığı, etiketlendiği fotoğrafları veya gönderileri bu videoda görebiliyorlar. Yılına Genel Bakış videonuzu, facebook.com/yearinreview2016 adresini ziyaret ederek veya başka bir arkadaşınız tarafından paylaşılan Yılına Genel Bakış videosunda Kendi Videonu İzle’ye tıklayarak görebilirsiniz.

Yılına Genel Bakış videonuzu Haber Kaynağınızda da görebilirsiniz, ancak paylaşmadığınız sürece bu videoyu sadece siz görürsünüz. Yılına Genel Bakış sayfanızı paylaşmak için bu linke tıklayıp video hikayenizi başlatabilirsiniz.

Video Haber Kaynağınızda göründüğünde alt kısmında yer alan Videoyu Paylaş’a veya Videoyu Düzenle’ye tıklayarak videoyu düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. 2016 yılınıza genel bakış videosuna ek yıl içinde kimlerle arkadaş olduğunuza, nerelerde yer bildirdiğinize ve kaç tane ifade bıraktığınıza yukarıda verdiğimiz link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bende bu özellik çıkmadı diyenler gaklamasın. Kendi Yılına Genel Bakış videonuzu göremiyorsanız, bu özellik kullanımınıza açılmamış olabilir ya da video oluşturacak yeterli içerik bulunmayabilir.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Sosyal Medya Günlükleri Vol.1 – Beğeniler
Önceki yazı
SEO Çalışmalarının Faydaları Nelerdir?