Cevizlik Girişimler: Sinemia

sinemia

Kendinizi sakın boş yere kandırmaya çalışmayın. Her Karga’nın içinde bir yerlerde tıpkı bir şeyleri eşeleme ve gagalama dürtüsü olduğu gibi sinemaya da ilgisi olduğunu biliyorum. Sinema demişken, Sinemia girişimini hiç deneyimlemiş miydiniz? Hayır mı? O zaman her hafta sinemaya gereğinden fazla para veriyorsunuz veya sinemaya yeteri kadar uğrayamıyorsunuz.

Tüm üyelerine sınırsız ve şartsız şurtsuz tüm şehirlerdeki sinemalarda istediği filmleri ücretsiz olarak izlemesini sağlayan bir özel sinema kulübü düşünün. Çok düşünmeyin yapmışlar zaten 🙂 İyi ama nasıl mı oluyor o iş? Öncelikle kendi internet sitesi üzerinden kayıt oluyor ve ardından 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık abonelik paketlerinden herhangi birini satın alıyorsunuz.

Size Türkiye’deki tüm sinemalarda (hepsi değil ama hepsine yakın) her gün bir filmi ücretsiz olarak giriş yapabileceğiniz Sinemia kartını ücretsiz kargoyla 3 iş günü süresinde adresinize geliyor. Yani, her şey üşengeç dijitalcilerin isteyebileceği türden ve oldukça pratik.

Sinemia kartı sahipleri Türkiye’nin tüm şehirlerindeki sinemalarda bu kartları sayesinde ücretsiz olarak istediği seanslara katılabiliyor ve vizyona çıkan tüm filmleri izleme şansına sahip oluyor. “Ah imkan olsa da her gün sinemaya gitsek” diye yıllardır yakınanlardan biriyseniz, Sinemia girişimi sizin için de kesinlikle bu açığı kapatacaktır.

Sinemia’nın kendi internet sitesinde zaten yeterince detay verilmiş ancak ben de biraz bahsedecek olursam; tek şart günde bir defa bir seansa girebiliyor olmanız. Bunun haricinde yok o sinemada fiyat bu kadardı yok şunda o kadardı diye düşünmenize gerek kalmıyor. Ayrıca Sinemia 2D – 3D türü sinemalardan da ücretsiz olarak faydalanmanızı sağlıyor.

Sinemia, Türkiye’nin en başarılı girişimlerinden biri olmaya aday. 2015 Yılında Aslanoba Capital’den yatırım alan girişim, 2016 Şubat ayı itibariyle servisini deniz aşırı uzaklıktaki İngiltere’ye de taşımış.

Tabii böylesine güzel ve değerlendirilesi bir fırsat için İngiltere’ye gitmeye gerek yok. İşin hesabını kitabını yapacak olursanız da ayda zaten en az 2 defa sinemaya gitseniz bile bir aylık abonelik fiyatı ödemek zorunda kalıyorsunuz. Peki, ayda yalnızca 2 film yerine her gün film izleyebileceğiniz Sinemia girişimi çok daha mantıklı değil mi?

❱❱ Girişimi ziyaret edin

Ceviziniz bol olsun.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Akıllı Cihazlarınızın Batarya Ömrünü Uzatın
Önceki yazı
Dünyanın En Pahalı iOS ve Android Uygulaması