Cevizlik Girişimler: iyisahne

iyisahne

Bir Cevizlik Girişimi daha Dijital Karga okuyucuları ile paylaşıyoruz. Cevizlik girişimler güncel olmaya devam edecek. Girişimlerin daha fazla kitlelere ulaşmasını istiyoruz. Lafı uzatmadan iyisahne hakkında konuşmaya başlayalım.

iyisahne; etkinlikler, açılışlar, çeşitli organizasyonlar ve hatta düğünler için aradığınız özgür ruhlu sanatçılara ulaşmanın en kolay yolu olmak için doğmuş, hem zamanınızı kurtaran hem de başınızı ağrıtmadan istediğiniz sanatçılara ulaşmanıza yardımcı olan bir internet ve sanat girişimi… Girişimimiz, yalnızca sanatçı arayanların değil, kendine sahne arayanların da ilk durağı olmayı hedefliyor!

Farklı etkinlikler için sanatçı arama girişiminiz olmuştur. Muhtemelen bu tür organizasyonlarda sizi uygun birini bulmanın zorluğunu biliyorsunuz. Bilmiyorsanız tarif edelim. Mısır tarlasında korkuluğunuz olmadan kargaları kovmak kadar zor.

Durun size o sancılı dönemi bir kaç cümleyle özetleyelim. Önce bir bir liste oluşturuyorsunuz. Etkinliğiniz için hangi isimlerin uygun olduğunu keşfediyorsunuz. Ardından tüm listedeki kişiler veya menajerleriyle uzun uzadıya e-posta yazışmaları başlıyor. Facebook dürtüşmeleri ve ya telefon görüşmeleri gerçekleştiriyorsunuz. Yorucu maraton bu yazıda okuduğunuz kadar kısa olmuyor. Her zaman istenen sonuç istenen zamanda elde edilemeyebiliyor.

Sizi tüm sahnenin yükünden kurtararak 500’ün üzerinde sanatçıya en kolay yoldan erişerek çok kısa süre içinde teklifler almanıza yardımcı oluyor. Kendini “Sanatın ve Sanatçının ilk ve tek pazaryeri” olarak ifade eden girişimimiz ile binbir taklada hallettiğimiz sahne ekibine çok daha kısa sürede ve zahmetsizce erişiyoruz.

Kategorilendirilmiş bir içerik sistemi ile karşılaşıyoruz. Bu sistem sayesinde gerçekleştireceğiniz etkinlik türü veya aradığınız sanatçı, grup, tarz, lokasyon filtrelemelerini yaparak ihtiyacınızı tam olarak uyan kişilere kestirme yoldan erişerek zaman tasarrufuna takla attırdığımızı da belirtmek gerekiyor.

Aslında iyisahne’yi kullanmak, servislerinden faydalanmak oldukça kolay ve hızlı ama bununla yetinmeyen kendileri, üye cart curt olmadan sürekli ulaşabileceğiniz bir online destek sistemine sahip. Siteye girdiğiniz anda doğrudan iletişim operatörüne ihtiyacınızı aktararak da size yardımcı olmalarını sağlayabiliyorsunuz. Sürekli bir telefon kadar yakınınızda olan bir destek hatları olduğunun notunu da iliştirelim. E, daha bu adamlar ne yapsın?

Sadece sanatçı arayanlar için bir durak değil, aynı zamanda sahne arayan sanatçılar için de ilk durak. Sanatçılar kısa sürede onaylı profillerini oluşturarak kendilerine uygun etkinlik ve sahnelerde yer alabiliyor. Yani, sahne ve sahneye dair her şeyi içinde barındıran hem alanın hem satanın buluşabildiği, şuan için rakipsiz ve benzersiz bir yerli internet girişimi.

❱❱ Girişimi ziyaret edin

Ceviziniz bol olsun.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Letgo 175 Milyon Dolarlık Ek Yatırım Aldı
Önceki yazı
Marka Şarkısı Marka Konseptinin Bir Parçası