Cevizlik Girişimler: CopeTract

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, iş dünyasının ihtiyaçlarında büyük bir dönüşüm yaşanıyr. Cevizlik girişim serimizde bu dönüşümün ön saflarında yer alan bir işle karşınızdayız: CopeTract. Akıllı sözleşmeler ve bilişim çözümleri alanında önemli bir yenilik getiren CopeTract; web3 ve blockchain teknolojilerini temel alan çok işlevli sistemde ticari işlemleri daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirebiliyorsunuz.

CopeTract, kullanıcılarına tek bir platform üzerinden kapsamlı bir hizmet sunuyor. Akıllı sözleşmelerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan sistem sayesinde, sözleşme hazırlama sürecindeki zaman kaybı önemli ölçüde azalıyor. Şablonları kullanarak veya kendi PDF sözleşmelerinizi yükleyerek akıllı sözleşmeler oluşturabiliyor, yüklediğiniz sözleşmeleri blok zincirinde güvenle saklayabiliyorsunuz. CopeTract, aynı zamanda kullanıcı dostu bir panel sunuyor ve sözleşmelerin yönetimini kolaylaştırırken, iş verimliliğinizi artırıyor.

Blok zinciri teknolojisiyle, CopeTract ile oluşturulan akıllı sözleşmeler hacklenemez ve değiştirilemez nitelikte diyebiliriz. Sözleşmelerin güvenliğinin yanı sıra, taraflar arasındaki güveni de pekiştiriyor. Kullanıcılar, oluşturdukları sözleşmeleri “Aktif Sözleşmelerim” bölümünden kolaylıkla görüntüleyebilir ve yönetebilirler.

CopeTract’ın sunduğu bir diğer önemli özellikte, kullanıcıların cüzdanlarını hızlı bir şekilde platforma bağlayabilmesi ve uluslararası ödemeleri kolaylıkla gerçekleştirebilmesi. Ödeme yöntemi özelliğiyle öne çıkan CopeeTract tam bu noktada özellikle para transferi gerektiren ticari işlemlerde büyük bir kolaylık sağlıyor.

CopeTract’ın basit ve anlaşılır kullanıcı arayüzü sayesinde herkes ihtiyaçlarına uygun şekilde sözleşme maddelerini şekillendirebilir, şablon sözleşmeler üzerinde değişiklikler yapabilir ve sözleşme onay sürecinde değişiklikleri kolayca takip edebiliyor. CopeTract, iş dünyasının akıllı sözleşmeler ve bilişim çözümleri alanındaki ihtiyaçlarına yenilikçi ve güvenilir bir çözüm sunuyor.

CopeTract le ilgili kaynaklar

CopeTract, Akıllı Sözleşmelerle Dünya Çapında İlgi Topluyor

CopeTract – Startupmarket

Ana Amaçlarıyla CopeTract

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
5 Yılda Ağ Yönetimi ve Yapay Zekaya 20 Milyar Dolar Yatırım
Önceki yazı
Sosyal Piliniz Bitmesin