Yeni “Scribblenauts Showdown” Oyununda Yaratıcı Olan Kazanıyor

Scribblenauts serisinin altıncı oyunu olarak 9 Mart tarihinde piyasaya çıkacak olan Scribblenauts Showdown ilk kez sadece PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için satışa sunulacak. Bilkom tarafından dağıtımı yapılan sözcük tabanlı parti oyunu Scribblenauts Showdown 4 kişiye kadar karşılıklı atışma ve yaratıcılığını konuşturma imkanı sağlıyor.

Warner Bros. tarafından geliştirilen Scribblenauts Showdown, serinin diğer oyunlarındaki hayal ürünü eğlence ve mizahı sevenleri bu kez arkadaşları ve aile fertleri ile karşı karıya getiriyor.Oyun, her seviyeden oyuncuya kendini gösterebileceği farklı seviyeler ve modlar sunuyor.

“Showdown” modunda heyecan oyun sonuna kadar zirvede

En fazla 4 kişinin mücadele edebildiği “Showdown” modunda oyuncular, kart-bazlı strateji ve yaratıcılıklarını kullanarak zafere giden yolda ilerliyor. “Sözcüklü” mini-oyunlarda, otuz bini aşkın sözcüğe sahip Scribblenauts sözlüğünden en iyi obje veya karakteri kullanarak, rakibin alt edilmesi gerekiyor. Aksiyon yönelimli “Hızlı” mini-oyunlardaysa, verilen görevi ilk sırada bitiren oyuncu ödüle hak kazanıyor. Kazanan oyuncular, masa oyunu stili haritada ilerlemelerini görürken, kaybeden oyuncular kendilerini gösterebilmek için yeni bir oyunda farklı yollar deneyebilecek.

Arkadaşlarınızla birebir kapışmak için: “Versus” modu

İki oyuncunun karşılıklı olarak oynayabileceği 25 mini-oyundan oluşan bu modu tek başına da oynamak mümkün. Oyunların sürekliliği ise oyun keyfinin kesintisiz sürdürülmesini sağlıyor.

Daha yaratıcı objeyi çağırabilen “Sandbox” modunu da kazanıyor

“Sandbox” modunda, Scribblenauts serilerinin sevilen yaratıcı oyun alanı, 1-2 oyuncuya hayal edebildikleri her türlü objeyi çağırarak sekiz yeni seviyede hedefleri çözebilme imkanı sağlıyor. Akıllarına gelen her objeyi salıverip, bunların en umulmadık biçimlerde etkileşimlerini izlerken oyuncuların hayal güçleri sınır tanımayacak.

Oyuncular, oyun boyunca kendilerini temsil edecek karakteri, tamamı klasik Scribblenauts stilinde çizilmiş orijinal Scribblenauts karakterlerinden seçerek tasarlayabiliyor. Kazanılan başarılarla ise kahramanlara özgün kıyafetler ve ilginç aksesuarlar almak da mümkün.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Marketing Holmes! WhatsApp Röportajı #kargayakonuş
Önceki yazı
Rolls-Royce’tan Otonom Gemi Araştırma Ve Geliştirme Merkezi