Kademe Kademe Distopya – Sıla Özkan

Kargastik videolar serimize Kitap Okuyan Solucan ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Kademe Kademe Distopya” Sıla Özkan kanalından kitaplarla sizlerleyiz.

“Distopya nedir?”in açıklaması bulunan videoda, distopya kitaplarına örneklerle renklendirilmiş. Akıcı ve sadece bir şekilde izleniyor video. Direk hedef odaklı ve hiçbir ese yer verilmemiş. İzleyiciyi sıkmadan kitap örneklerini birbiri ardına sıralıyor.

Videoda düzgün ve anlaşılır Türkçesi ile Sıla Özkan göz dolduruyor. Distopya türlerinin özelliklerini çeşitlerini izleyenlerine aktarıyor. Ara ara görüşlerine de yer vermekten kaçınmıyor.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Distopya kitabı nedir?
  • Distopya kitaplarına örnek
  • Kitap önerileri
Bence;

Ağır tanımları insanların anlayabileceği düzeyde kendinin anladığı bir biçimde anlatıyor Sıla Özkan. Kitap için yapılmış her hareket Kargastik bir harekettir. Sıla Özkan’ı Kargastik hareketinden dolayı kutluyorum.

Bir “+” , Bir “-” 

Artı;

Eksi;

Kanalda neler bulacaksınız?

Kitap Alışverişleri, Sohbet Videoları, Kitap Yorumları, Bu Ay Ne Okudum başlıkları altında kitaba dair birçok şey bulabilirsiniz. Kitap önerilerinden yorumlarına, kitap alışverişinden Sıla Özkan’ın favori kitaplarına kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Kitapları seviyorsanız ve ilginiz varsa bu kanalın diğer videolarını izleyin ve kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Ben Kamyon Sürdüm, Leonardo Da Vinci
Önceki yazı
Yeni Başlayanlar İçin Sosyal Medya Yönetimi