Samsung Apple’a, Apple Microsoft’a ?

Samsung Apple'a, Apple Microsoft'a

Başlık size bir şey hatırlattı mı? Neyse girmeyelim o konuya. Samsung’un Apple’a iPhone X için yaptığı reklamlı göndermeyi yazmıştım. Buraya evet evet tam bu altı çizili kısma tıklayarak okuyabilirsiniz. Şimdi daha da güzeli geliyor. Ama başrolde yine Apple var 🙂 iPad ile karşımıza çıkıyor teknoloji devi.

Microsoft’un CEO’su (ki ben Microsoft Öğrenci Partneri’yim. Apple göndermesi yazıyorum.) Satya Nadella iPad Pro kullandığını gördüğü gazetecilere dönüp, “Gerçek bir bilgisayar alın” demiş. Apple bu olay karşısında boş durur mu hiç, hemen patlatmış videoyu.

Apple’ın resmi YouTube sayfası üzerinden yayınlanan videonun başlığı, “Bilgisayar nedir?”. Video da iPad Pro kullanımı ile bilgisayarda yapılabilecek her şeyin mobil ortamda da yapılabildiği vurgulanıyor. Tabi böylece Microsoft’a bir taş atılmış oluyor. Yalnız dikkatimi çeken bir kısım var. Tabi iPad Pro’m olmadığından yanılıyor olabilirim. Yanlış biliyorsam lütfen bilgilendirin.

Burada yer alan yazı editörü Microsoft Word’e pek benziyor. Yani bak senin uygulamanı da kullandırıyoruz birader ne tatava yapıyorsun gibi bir şey mi demek istemişler yoksa Apple olabiliriz ama biz bile sizin yazılımı kullanıyoruz mu demek istemişler bilemedim. Neyse ilerleyen haftalarda bakalım kimler kimlere taş atacak. Gak!

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Twitter Onaylı Hesapları (Mavi Tikleri) Geri Alıyor ?
Önceki yazı
Twitter Kampanyaları Geri Dönüş Oranı %40