Salt Bae Dance Nedir? Kim Bu Çocuklar?

Salt Bae Dance Nedir? Kim Bu Çocuklar?

Nusret’in dünyaya yayılan akımı #Saltbae, artık hepimiz biliyoruz. Planlı ya da plansız, 2017’nin ilk “meme” olarak anılıyor. Uluslararası birçok ünlü program, haber bülteni, sanatçılar, sporcular, kulüpler Saltbae içerikleri paylaşıyor. Örneklerini izledik ve gördük gururlandık değil mi? Ne de olsa Türkiye’den çıkmış, asın bayrakları asın 🙂 Şimdi gelelim Salt Bae Dance nereden çıktı.

Salt Bae Dance – Ranz And Niana

Tabi ki taklitler asıllarını yaşatır. Ama orijinali kadar popüler olmak ve ilgi görmekte önemli bir başarı. İşte Filipinli YouTuber kardeşler, Saltbae hareketini dans figürü haline getirmiş ve adına Salt Bae Dance demişler. Dansçı kimlikleri ile zaten popüler Youtuber arasındalar (765.957 abone • 95.685.992 görütünlenme). 7 milyon görüntülenme almış videoları var.

Salt Bae Dance videosunu, 2017’de ilk “meme” … , Salt Bae dansçı olsaydı… gibi notlar ve kapakta Nusret’in mini bir fotoğrafı ile paylaşmışlar. Videonun başında et de var tabi. Kıyafetler ve gözlüklerle  Nusret’in fotoğrafını tam olarak yansıtıyorlar. Dans esnasında bol bol tuz da kullanmışlar. Hatta sonunda Niana’nın gözüne tuz kaçıyor ve “göremiyorum” diyerek dansı bırakıyor 🙂

Salt Bae Dance, bir ay içinde 1.132.111 izlenme ile en çok izlenen videoları arasında yerini almış. Klasik Saltbae paylaşımları arasından farklı tarzı ile öne çıkmış durumda. Dans ve müziğin eklenmesi çok daha eğlenceli görünüyor.

Bu kreatif dans figürü, YouTuber gençlere ve Saltbae akımın yayılmasına bakalım nasıl katkıda bulunacak, daha ne kadar izlenecek. Instagram’da takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
WhatsApp Durum Özelliği Nasıl Kullanılır?
Önceki yazı
Danilo Zanna ile Komedi Spaghetti İbrahim Büyükak