Pronet Plus Akıllı Güvenlik Hizmeti

Dijital dönüşümle beraber kendini yenileyenler arasında tüketici elektroniği pazarında faaliyet gösteren firmalar da yer alıyor. Günümüzde teknolojinin getirdiği yenilikler ve giderek hızlanan günlük yaşam, güvenlik tanımının çerçevesini genişletiyor. Bu nedenle dönüşüme adapte olmamak elde değil.

Günlük yaşamın hızı içinde evinden, işyerinden uzakta olsa bile güvenliği 7/24 takip etmek isteyenler elbet vardır. Akıllı Güvenlik Hizmeti bu talebe çözüm üretiyor. Mekanda bir hareket olduğunda anında algılıyor ve size anlık bildirimler gönderiyor. Akıllı Video hizmeti sayesinde ise, bu bildirimler görüntülü olarak da iletilebiliyor. Ev veya işyerinin canlı yayında veya geçmişe dönük olarak izlenebilmesini sağlıyor.

Pronet Plus Akıllı Güvenlik Hizmeti, tüm bu ihtiyaçlara en yeni teknolojilerle yanıt veriyor. Örneğin alarm sistemini uzaktan açıp kapatabilmek mümkün oluyor. Fakat elbette sunulan hizmet bununla sınırlı değil.

Anne babaların aklı evde kalmıyor

Anne babalar için en önemli konulardan biri çocuklarının güvenliği. Bakıcı zamanında geldi mi, çocuklar okuldan eve ne zaman vardı gibi soruların yanıtları, Pronet Plus sisteminin kullanıcıya ilettiği anlık cep telefonu bildirimleriyle öğrenilebiliyor. Hatta sisteme ek olarak dahil edilebilen Akıllı Video hizmeti sayesinde anne babalar evini canlı yayında izleyebiliyor veya mekandaki hareketi görüntülü bildirim olarak da alabiliyor. Örneğin, balkon kapısının açıldığı uyarısı kısa bir video klip ile kullanıcının cep telefonuna anlık bildirim olarak iletilebiliyor.

Eczacılar, kuyumcular, avukatlar ve doktorlar da kullanıyor

Pronet Plus, işyerlerini de güvenle koruyor. İşletme sahipleri uzakta olsalar bile olup bitenlerden kolayca haberdar olabiliyor. Restoran, kafe, eczane, kuyumcu veya mağazası olan işletme sahipleri, dükkanın tam saatinde açılıp kapandığından emin olabiliyor, dükkana ilk kim geldi, en son kim çıktı, seyahatte bile olsa, cebinden takip edebiliyor. Sistemi avukatlar ve doktorlar da aynı şekilde büroları ve muayenehaneleri için kullanıyor. Çalışanlar alarmı kurmayı unutsa bile, işletme sahibinin haberi oluyor ve sistemi uzaktan kurup kapatabiliyor.

Özel alanlar ve kasalar güvende

Pronet Plus işyeri ve evlerdeki özel mekanlar için tam koruma sağlıyor. Eğer biri girmemesi gereken bir yere girmeye çalışırsa, o bölge için özel olarak uyarlanmış sistem sayesinde ev veya işletme sahibinin bu durumdan anında haberi oluyor. Hatta bu sistem kasa kapılarına bile uygulanabiliyor. Akıllı Video sayesinde, odanın veya kasanın kapısını kimin açtığı anlık görüntülü bildirim ile kullanıcıya iletiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Sevimli Dostlarımızın Gülümseten Twitter Paylaşımları
Önceki yazı
Instagram Hikaye İstatistikleri ve Reklamları