Paramanya Mobil Oyun Severlerin Masa Oyunu

5 milyondan fazla kişinin oynadığı Paramanya Türkiye’deki mobil oyun severlerin en çok oynadığı masa oyunu arasında yer alıyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel şehirlerine; evler, oteller ve şehir simgeleri kurup para kazandıran online masa oyunu. Oyunun amacı rakiplerinden toplayabildiğin kadar kira toplamak ve masanın en zengini olmak.

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan, Türkiye’nin en sevilen mobil masa oyunu Paramanya, yeni Büyülü Diyar Haritası güncellemesini kullanıcılarının beğenisine sundu. Harita serisine yeni eklenen Büyülü Diyar Haritası ile birlikte mobil oyuncular, büyülü bir maceraya doğru yola çıkıyor. Büyülü Diyar Haritası’nın diğer haritalardan farkı, oyuncuların büyü yaparak rakiplerine üstünlük sağlaması.

Paramanya Mobil Oyun Severlerin Masa Oyunu

Kazanmak için ‘Büyülü Kontrol’

Kazanma şekillerinin diğer haritalarla benzerlik gösterdiği Büyülü Diyar Haritası’nda, oyuncular haritaya eklenen büyülü kontrolü sayesinde tüm karakterler üzerinde kontrol sağlayabiliyor. Bu eğlenceli harita da Paramanya’da var olan tüm haritalarda olduğu gibi 2-4 kişi olarak oynanabiliyor.

Büyülü Diyar Haritası’nın yanı sıra Paramanya’ya eklenen diğer bir özellik de “Dünya Seyahati”. Oyunun eğlencesini artıran bu özellik sayesinde, oyuncular tüm dünyayı dolaşırken haritada saklı olan özel karakter ve ekstra ödülleri toplayabilme imkanına sahipler.

Paramanya’da Şampiyonlar Ligi

Yeni yılda Paramanya severleri memnun edecek bir gelişme daha var. Oyuna Şampiyonlar Ligi eklendi. Rekabeti kızıştıracak, eğlenceyi katlayacak bu yeni lig sisteminde oyuncular şampiyonluk için yarışırken, bir taraftan da bonus ödüller kazanabilecek.

Ayrıca Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan en önemli tarihi eserlere sahip olmanın keyfini sunuyor.

Türkiye’de ve dünyada popüler olan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecektir. Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirmek için aşağıda yer alan mağaza linklerini kullanabilirsiniz.

[symple_button url=”http://buff.ac/4cX5″ color=”green” button_target=”_blank” btnrel=”dofollow”]Google Play Download[/symple_button] [symple_button url=”http://buff.ac/4cX4″ color=”blue” button_target=”_blank” btnrel=”dofollow”]App Store Download[/symple_button]

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Marka Şarkısı Marka Konseptinin Bir Parçası
Önceki yazı
Blog Yazarları Çalıştayı 2 Sonuç Bildirgesi