Online Alışverişe ‘Aşk’ Karıştı

E-ticaret platformu n11.com, Sevgililer Günü’ne özel modadan kozmetiğe, aksesuardan elektroniğe, ev yaşamdan tatile kadar birçok farklı ürün grubundan hediye seçenekleriyle aşk dolu bir gün vadediyor.

E-ticaret platformu n11.com, Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu hediye seçeneklerini satışa sunuyor. Şubat ayında alışverişe aşk karıştıran n11.com, birbirinden farklı kategorilerdeki hediye seçenekleriyle sevenleri mutlu, cepleri rahat ettiriyor.

Ne giyse yakışır

Kadınların fazlalaşsa da azalan gardıroplarına müdahale etmek isteyen Mecnun’lar için kadın giyim kategorisinde binlerce ürün sunan n11.com, aynı şekilde erkek giyim kategorisinin kapılarını da o gün için aşkla açıyor.

Ayakkabı ‘aşk’ına

Bir de yetmez, beş tane, beş de yetmez yedi tane diyerek giden kadınların ayakkabı aşkına Sevgililer Günü’nde bir çift de benden olsun diyen Mecnunlar için düzenlenen Kadın Ayakkabı & Çanta kategorisi, ayakkabılarını müzelik olana kadar giyen erkeklerin yardımına koşan Erkek Ayakkabı kategorisiyle yarışıyor.

Yüzüklerin efendisi

Aşkımız fantastik film tadında diyen çiftleri bekleyen Takı kategorisi, yüzüğün efendisini, kolyenin özel sahibini bekliyor. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum, saatimiz eksik olmasın diyen çiftler için ise Saat kategorisi, Leyla ve Mecnun’un tam zamanında hayatımıza girdiğini anımsatıyor.

E-ticaret platformu n11.com’un alışverişe aşk karıştıran hediye seçenekleri Kadın Giyim’den Kadın Ayakkabı & Çanta’ya, Erkek Giyim’den Erkek Ayakkabı’ya, Kadın Parfüm, Kozmetik, Takı, Saat ve Kişisel Bakım’dan, Erkek Saat, Takı, Kişisel Bakım, Hediye Setleri’ne, Seyahat kategorisinden Elekronik’e kadar birçok farklı kategoride satışa sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Toplu Taşımada Turnike Sistemi Ortadan Kalkıyor, Akıllı Telefonlarınız Ulaşım Kartı Yerine Geçiyor.
Önceki yazı
Yapay Zeka Endüstrisi 2023 Hedefi 14 Milyar Dolar