Ölene Dek Dünyayı Gezmeye Çıkan Adam

Ölene Dek Dünyayı Gezmeye Çıkan Adam

Dünyayı gezmek isteyen çok sayıda insan var. Kimi imkan bulamıyor kimi de cesaret edemiyor. İşte karşınızda seyahat etmeyi yaşam tarzı edinmiş insanlar. Bugün kargastik videolar serimizde “Ölene dek dünyayı gezmeye çıkan adam yolculuğunun 25. yılında! // Out to world for life!” Biz Evde Yokuz kanalından seyahat etmek isteyenlere örnek olacak bir videoyla karşınızdayız.

Biz Evde Yokuz seyahatlerine devam ederken 25 yıldır dünyayı gezen bir çiftle karşılaşıyorlar. Bu çiftle güzel bir röportaj yapıyorlar. Dünyayı gezmek isteyen özgür ruhlar için motivasyon kaynağı olacak bir röportaj. Dünyaya bir kabilede gözlerini açan adam, kabilelerinin ormandan atılarak şehir hayatına adapta edilmeye çalışıyor. Bu hayatı kendine uygun görmeyen adam 16 yaşında dünyayı gezmeye başlıyor ve 25 yıl dünyayı geziyor. Sizi cesaretlendirecek, bilgilendirecek bir video.

Video İçeriği Hakkında

Crom hayatına Brazilya’nın yağmur ormanlarında ilkel bir kabilede başlıyor. 13 yaşındayken “beyaz adamlar” yaşadıkları yere el koyuyorlar ve onları zorla ormandan atıyorlar. Medeniyetle tanıştıktan 3 yıl sonra, 16 yaşındayken dünyayı yalnız başına gezmeye başlıyor. 25 yıldır yollarda ve ölene dek böyle devam edeceğini söylüyor.

Videoda neler bulacaksınız?

1- Özgür ruh
2- Farklı bir yaşam tarzı
3- Ölene kadar dünyayı gezmeye çıkan adam

Seyahat etmek ve bir yere bağlı kalmadan özgürce dolaşmak bir yaşam tarzı. Günümüzde birçok insan özgürce dünyayı dolaşmak istiyor. Fakat hayatın önümüze getirdiği imkanlar yüzünden bir türlü cesaret edemiyoruz. Neyse ki bazı insanlar buna cesaret edip hayatlarını dünyayı gezmeye ayırıyor.

Kanalda neler bulacaksınız?

“Deneyim ve aktiviteleri kovalıyor, ölmeden önce yapılacaklar listemizin üzerine bir bir çizik atıyoruz. Bunun içinde yaban hayat için gönüllü olmak da var, bisikletle tura çıkmak da, serbest paraşütle adrenalin patlaması yaşamak da, Doğu Ekspresi ile ülkenin bir ucundan öbürüne gidip, buzla kaplanmış Çıldır Gölü’nü delip, balık tutmak da, başka ülkelerde macera kovalamak da… Sizler için de tüm bunlarla ilgili bilgileri, sizin de nasıl yapabileceğinizi bir rehber haline getirerek web sitemizde ve bu kanaldaki videolarımızda eğlenceli bir şekilde anlatıyoruz.”

Duygu ve Bilgehan’ın diğer videolarını izleyip, yolculuğunu takip etmek istiyorsanız kanala abone olmayı unutmayın. Abone olmak için linki tıklayın. Yeni kapıları aralayın. Web sitelerini de gezebilirsiniz http://www.bizevdeyokuz.com/

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Facebook Üyelerinin En Çok Kullandığı Emojiler
Önceki yazı
Katılım Bankaları Sosyal Checkup Sonuçları