Max’ın YouTube Star’ları Ödüllerini Aldı

Max’ın YouTube Star’ları Ödüllerini Aldı

Hem eğlenceli hem de öğretici içeriklerle çocukların gelişimlerine katkı sağlayan Max’ın YouTube işbirliğiyle gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk ve tek YouTube yarışması Max YouTube Star yarışmasının kazananları ödüllerine kavuştu. 150 binin üzerinde başvuru arasından seçilen 18 finalistin yarıştığı Max YouTube Star’da Türkiye’nin ilk YouTube Star’ı seçilen Yusuf Çakmakçı, birincilik ödülünü takım koçu Furkan Yaman’ın elinden aldı.

23 Eylül Cumartesi günü UNIQ Hall’de düzenlenen törende kendi takımlarının birinciliğini kazanan Cihan Ünal ve Berkant Nedkov’a da ödül verildi. Serhan Arslan’ın sunumuyla gerçekleşen Max Youtube Star Ödül Töreni’ninde çocukların mutluluğuna yarışmanın jüriliğini de üstlenen ünlü YouTuber’lar Ruhi Çenet, Buğra Kazancı ve Furkan Yaman da ortak oldu.

Türkiye’nin yeni Youtube Star’larına ise kariyerlerine devam edebilmeleri için kamera setleri hediye edildi. Türkiye’nin ilk YouTuber yarışması Max YouTube Star’a Türkiye’nin dört bir yanından 8-17 yaş grubu çocuklar katıldı.

Max YouTube Star’a 62 bini videolu olmak üzere toplam 151 bin başvuru yapıldı. Katılımcılardan finale kalmaya hak kazanan 18 ismin, ünlü YouTuber’lar Ruhi Çenet, Buğra Kazancı (Minecraft Evi) ve Furkan Yaman koçluğunda eğitim alarak çektiği videolar, dört hafta boyunca Aslan Max Tv YouTube kanalından yayınlandı. Yarışma süresince tüm Max YouTube Star videoları 18 milyonu aşkın kez izlendi.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kripto para madencisi botnetler geri geldi
Önceki yazı
En İyi İşveren İçin Geri Sayım Başladı