Mal Beyanı – 1. Bölüm Sansürsüz (Property declaration/Declaración de bienes)

Kargastik videolar serimize kılıbıkların efendisi ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Mal Beyanı – 1. Bölüm Sansürsüz (Property declaration/Declaración de bienes)” Şahangiller kanalından Kargastik bir diziyle sizlerleyiz.

Bağcılarda düğün fotoğrafçılığı yapan iki arkadaşın hikayesini konu alan bir dizi. Birisi kılıbık aile reisi (Emrah) biriside çapkın (Tayfun) iki arkadaşın yaşadığı komik maceralar, parodi hikayelerle harmanlanmış. Dizi içinde dizi parodileri yapılıyor.

Diziyi yazan ve yöneten; Çeken Adam, yapımcısı Dras Film Pictures. Başrol oyuncuları arasında Şahangiller Gönül ve Emrah Şahan yer alıyor. Şahangillerinde bir videosunu  daha önce tanıtmıştık, buradan gidebilirsiniz. Dizi de en çok şikayet edilen konular süre ve gülme efektleri oldu. Dras Film Pictures kanalı diziye gelen yorumların çoğuna tek tek cevap vermesi çok Kargastik bir hareket tebrik ederim.?

Videoda neler bulacaksınız?
  • Kılıbıkların efendisi
  • Dizi içinde dizi
  • Komik ve kısa bir dizi
Bence;

Günümüz televizyon dizilerinin 130 140 dakika olduğu zamanlarda bu şekilde kısa diziler bence çok güzel. Belki 30 dakikaya çıkarılabilir ama daha fazlası olmasın. Artık İnternet ve YouTube dizileri yapılıyor. Bu diziler çok büyük bir ilgi görüyor izleyici karşısında. İlerleyen yıllarda daha çok internet, YouTube dizisi olması diliyorum.

Bir “+” , Bir “-” 

Artı;

Eksi;

 Kanalda neler bulacaksınız?

Şahangiller kanalı bir yapım şirketi ve şuanda “Mal Beyanı” dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Kanalda Mal Beyanı dizisinin fragmanlarını ve bölümlerini bulabilirsiniz. Mal Beyanı dizisi her ayın 1, 11, 21’inde yayınlanacak. Dizinin diğer bölümlerini izlemeyi unutmayın ve gelecek bölümlerini de kaçırmamak için kanala abone olun.?

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Güvenli ve Kesintisiz Erişim: İSTTELKOM Veri Merkezi
Önceki yazı
Google Analytics Mobil Uygulamaları