Kingston DataTraveler Ultimate GT

Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleği

Dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği demek daha kolay. Kingston DataTraveler Ultimate GT denince teknoloji tutkunları dışında aklına kapasite gelen yoktur. Kargaların bile şaşırdığı bu yüksek kapasiteli ürünün detaylarına geçelim.

Kingston Digital tarafından üretilen dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği DataTraveler® Ultimate GT Türkiye’de satışa sunuldu. 1TB ve 2TB kapasite seçenekleriyle gelen DataTraveler® Ultimate GT’nin 2TB’lık modeli 500.000’in üzerinde fotoğraf veya 160 sinema filmi barındırabiliyor.

DataTraveler Ultimate GT, darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla çinko alaşımlı metal bir gövde içerisinde barınıyor. 5 yıl garanti, ücretsiz teknik desteği beraberinde getiren DataTraveler Ultimate GT’nin tavsiye edilen tüketici fiyatları 1TB seçeneği için 3785 TL + KDV ve 2TB kapasiteli modeli için ise 6310 TL + KDV.

Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki Kingston Digital, dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği ve CES 2017 fuarında en çok merak uyandıran mobil depolama cihazı olan DataTraveler® Ultimate Generation Terabyte’ı (DTUGT) Türkiye’de satışa sundu. DataTraveler Ultimate GT, 2TB’a kadar depolama alanı ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunuyor.

Teknoloji meraklıları ve yüksek kapasite ihtiyacı duyan profesyonel kullanıcılar, artık 2TB’lık bir sürücü içerisinde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri dahil olmak üzere, küçük bir alanda büyük miktarda veri saklayabilecek.

Kingston DataTraveler Ultimate GT saklama-kapasitesi

Kingston Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, konuyla ilgili olarak, “Sürekli büyüyüp gelişen dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeni ve daha iyi depolama çözümleri yaratmak üzere çalışıyoruz. DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcılar artık mobil veri saklama ihtiyaçlarının sınırlarını zorlayabilecek ve video, fotoğraf veya dosyalarını saklamak için küçük bir alanda fazlasıyla yere sahip olacaklar.” dedi.

*Bültendeki TL cinsinden fiyatlar 1049 USD + KDV ve 1749 USD + KDV fiyatları üzerinden 01.03.2017 tarihli TCMB kuruna göre hesaplanmıştır.

Kingston DataTraveler Ultimate GT Özellikleri ve Spesifikasyonları

  • Kapasite1: 1TB, 2TB
  • Hız2: USB 3.1 Gen. 13
  • Boyutlar: 72mm x 26.94mm x 21mm
  • Çalışma sıcaklığı: -25°C to 60°C
  • Saklama sıcaklığı: -40°C to 85°C
  • Garanti: Ücretsiz teknik destekle birlikte 5 yıl garanti
  • Uyumluluk: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OSTM

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kargastik Bir Not Uygulaması Evernote
Önceki yazı
Happn Türk Kadınları Dünyanın En Konuşkanı