Kastamonu’dan Safranbolu’ya! Bir Yol Hikayesi – Hayat Bana Güzel

Kastamonu'dan Safranbolu'ya! Bir Yol Hikayesi - Hayat Bana Güzel

Kargastik bir YouTube kanalıyla daha tanışacağız. Motto Müzik kanalının Kargastik bir videosunu sizlere sunmaktan bir Kargastik olarak gurur duyuyorum. “Kastamonu’dan Safranbolu’ya! Bir Yol Hikayesi – Hayat Bana Güzel” adlı videoda müzik dolu bir gezintiye hazır olun. Kargaların gezip seyahat ettiği, dinlediği güzel müzikleri; Şenay Akkurt Motto Müzik kanalında “Hayat Bana Güzel” adlı programında sizlerle buluşturuyor.

Kastamonu’nun Ilgaz dağlarından başlayan, Mencilis Mağarası’na uzanan müzik dolu bir yol hikayesini bulduğunuz video sizleri eğlendirmeyi, gezdirmeyi ve öğretmeyi unutmuyor. Şenay Akkurt ile birlikte gezerek öğreniyorsunuz. Müziğin, kültürün, gezmenin kısacası “Hayat Bana Güzel” denebilecek her şeyi bulacaksınız. Hem bu videoda hem “Hayat Bana Güzel” programının diğer videolarından.

Bu videoda ne bulacaksınız;

– Müzik, müzik bilgisi
– Gezi (Tarih ve müzik kokan şehirler)
– Eğlence
– Bir yolculuk hikayesi

Motto Müzik kanalında neler bulacaksınız?

Motto müzik kanalı dijitalleşmiş ve tam Kargastik bir YouTube kanalı. İçerisinde farklı birçok program var. Müziğe dair aklınıza gelebilecek her şeyi bu kanalda bulabilirsiniz. Güçlü isimlerle güçlü programlar yapan Motto Müzik kanalına abone olmayı ve kanalı ziyaret edip diğer videolara da göz gezdirmeyi unutmayın.

Kargastik bulduğunuz YouTube kanalları, videoları varsa mesaj olarak atabilirsiniz. Diğer yazıda da sizin beğendiğiniz Kargastik video olabilir.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Türkiye’de Saniyede 11 Dilim Pizza Yeniyor
Önceki yazı
PR Uzmanı Adayı Staj Günlüğü Vol.1