Filmde vs Hayatta: Berkcan Güven

Filmler hayata dair hikayeler ve senaryolardır aslında. Ama bazen öyle sahneler izliyoruz ki bu kadar da olmaz dedirtiyor.? Bugün Kargastik videolar serimizin konuğu bu konuyu mizahla işleyen bir video “FİLMDE ÖLDÜM! #filmdevshayatta” Berkcan Güven kanalından şen şakrak bir video ile sizlerleyiz.

Videonun konusu filmlerde yaşanan aksiyon sahnelerinin gerçek hayatta yaşansa nasıl olur düşüncesinden çıkmış. Sıcak bir çatışmada yer değiştire(meye)nlerden, FBI hackleye(meye)n adamları göreceksiniz. “Benim kütük Sinop sen gelmişsin FBI hackle diyorsun ya.” Filmlerin hayatımıza yansımalarını mizahi bir yaklaşımla izleyeceksiniz.

Dipnot: Videonun görüntü kalitesi, çekim açıları, mekanlar yıkılıyor bilginize. Yönetmen Yücel Öztürk, senaryo Cihan Akıncı.?

Videoda neler bulacaksınız?
  • Tespit
  • Mizah
  • Filmde vs hayatta

Berkcan Güven vine ile güzel bir kitle yakaladı. Anneannesi, kardeşi ve arkadaşları ile çektiği videolar güldü geçirdi. Şimdide YouTube’de kaliteli, özgün içerikler yapıyor. 1 milyon abonesine özel araba hediye ettiği videoda çok ilgi gördü, söylemeden geçmeyelim.?

Kanalda neler bulacaksınız?

Eğlenceli şarkı parodileri, Aile videoları bulacaksınız. Arkadaşlarıyla çılgınca eğlendiği, şakalar yaptığı, insanları trollediği videolar bulacaksınız. Şarkı parodilerini izlemenizi şiddetle öneririm. Çılgınca bir kanal istiyorsanız doğru adres bu kanal.

Berkcan Güven’in diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
İstanbul’da İnternet Ücretsiz Olacak
Önceki yazı
Geçmişten Günümüze Blog Yazmak