İbrahim ve Işın Karaca, Oğuzhan ve Gökçe Bahadır’a Karşı

İbrahim ve Işın Karaca, Oğuzhan ve Gökçe Bahadır'a Karşı

Kargastik videolar serimize dur durak demeden devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “İbrahim ve Işın Karaca, Oğuzhan ve Gökçe Bahadır’a Karşı” 3 Adam kanalından kargastik bir oyunla karşınızdayız.

3 Adam programının YouTube kanalında bölümlerin küçük özetlerinden biri de yeni bir oyun olan “emojilerle şarkı bulma” oyunu ile eğleneceksiniz. Oyundan yazar ekibinin emojilerle anlattıkları şarkıları Eser Yenerler‘in moderatörlüğünde bilmeye ünlü konuklar bilmeye çalışıyorlar.

Hayatımızda büyük bir yeri olan emojilerle eğlenceli bir oyun bulmuşlar. Keyif alarak izleyeceğiniz bir video. Emojilerle şarkı bulma oyunun en başarısız bölümünü izleyeceksiniz. Her geçen gün biraz daha zorlaşan bu oyunu takip etmenizi öneririm.

Bu videoda neler bulacaksınız?
  • Kıyasıya bir yarış
  • Eğlenceli insanlar
  • Yeni ve kargastik bir oyun

Kanalda neler bulacaksınız?

3 Adam TV programının özel sahnelerini ve bölümlerini bulacaksınız. TV programın eğlencesini YouTube’ye taşımaları çok ta iyi olmuş. TV izlemeyenler için bir alternatif alan olmuş. 3 Adam kanalının diğer videolarını da ziyaret etmeyi unutmayınız. Kanala abone olarak bir sonraki videolardan haberdar olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
En Güzelinden Amerika Gezi Notları Vol.10 – İngilizce Kursu
Önceki yazı
Uğur Batı WhatsApp Röportajı #kargayakonuş