Kanarya Avrupa’yı Gakladı

Kanarya Avrupa’yı Gakladı. THY Avrupa Ligi Final Four final maçında temsilcimiz Fenerbahçe Basketbol Takımı, Yunan ekibi Olympiakos’u İstanbul’da 80-64 yenerek şampiyon oldu. Karga‘dan Kanarya’ya tebrikler, teşekkürler. Uzun bir serüvenden sonra yüzü gülen taraf Fenerbahçe oldu. 19 Mayısta Real Madrid’i yenerek Final Four 2017’de finale kalan takımımız dün akşamda çok güzel bir oyun sergileyerek önemli bir farkla galip gelen taraf oldu. Tabi sonrasında da bize olanlar oldu. 🙂 Millet olarak sevincimizi de üzüntümüzü de her zaman coşkulu yaşarız. Dijital medya ile duygularımızı hep beraber paylaşıyoruz artık. Dün ki büyük başarıdan sonra sosyal medya hesapları Fenerbahçe için tebrik ve sevinç içerikleri ile doldu. Dijital Medya Sarı Lacivert oldu. Çok da güzel yakıştı.Sporun birleştirici gücünü görmek de bizleri ayrıca mutlu etti. Fenerbahçe’nin başarısıyla herkes mutlu oldu. Beşiktaşlı, Galatasaraylı, Trabzonlu ve daha birçok taraftar Fenerbahçe’nin başarısını tebrik etti.

Bu yıl Final Four’un İstanbul’da olması ve bir Türk takımının kupayı İstanbul’da kazanması da gurur verdi. Yani dün çocuklar gibi şendik. Fenerbahçe’nin ve diğer takımlarımızın tüm başarılarını Karga olarak takipteyiz.

Tweetine tweetine twetine bandım

Özellikle Twitter’ın gündemi Fenerbahçe oldu. #Fenerforglory, #FENER4GLORY etiketiyle, tüm tweetler, retweetler, beğeniler, hashtagler Fenerbahçe için geldi. Ünlülerden, siyaset adamlarına herkesin tweetleri, postları Fenerbahçe tebrikleri ile doluydu. Tabi yine mizahi yönü kuvvetli maçın kritiğini yapan ve mutluluğu paylaşan bir çok tweet gördük. Özellikle Belediyelerin bir birilerine gönderdikleri Sarı Lacivert Şampiyon Fener tweetleri renk kattı. Yine dijital medyayı kullanmanın güzel örneklerini gördük.

https://twitter.com/Dysaniia/status/866376243242991617

https://twitter.com/dijitalkarga/status/866398439558582272

https://twitter.com/yusafurkan/status/866380649443332096

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Dijital Medya ile 12’den Vurursunuz
Önceki yazı
Twitter’da Takip Etmeyenleri Nasıl Takipten Kaldırırım?