iyzico SXSW’da Türkiye’yi Temsil Etti

iyzico SXSW’da Türkiye’yi Temsil Etti

Türkiye’nin yenilikçi ödeme şirketi iyzico, her yıl ABD’de düzenlenen SXSW Festivali’nde katıldı. iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen, SXSW dahilinde Girişim Hızlandırma Programı’nın Global Danışma Kurulu’nda yer alarak Türkiye’yi temsil etti.

Türkiye’nin yenilikçi ödeme şirketi iyzico, bu yıl 10–19 Mart tarihleri arasında ABD’nin Teksas eyaletinde düzenlenen SXSW Festivali’ne katıldı. Geçen yıl SXSW dahilindeki Girişim Hızlandırma Programı’nın Global Danışma Kurulu’nda yer alarak Türkiye’yi temsil eden iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen, bu yıl da aynı görevi başarıyla yürüttü. Ayrıca Önen, başta interaktif teknolojiler olmak üzere trendleri paylaşmak ve uluslararası sinerji yaratmak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe başka Türk girişimcilerin katılımı ve sunum yapması için destek verdi.

iyzico SXSW’da Türkiye’yi Temsil Etti

Etkinliğin önemine değinen iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen, şunları söyledi: “SXSW, her yıl dünyanın farklı köşelerinden gelen girişimcileri; Ödeme ve Finansal Teknoloji Çözümleri, Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik, Büyük Data Yönetimi, Eğlence ve İçerik Yaratımı, Sağlık Sektörü ve Giyilebilir Çözümler Güvenlik Çözümleri, Ulaştırma Çözümleri gibi birçok sektörden katılımcıları ağırlıyor. Burada katılımcılar yeni trendlerden haberdar olurken aynı zamanda kendi ürünlerini, çözümlerini de tanıtıyor, rekabet güçlerini artırıyor. iyzico olarak bölgemizdeki ödeme fırsatları konusunda katılımcıları bilgilendirdiğimiz bu etkinliğin hem iyzico hem de Türkiye adına ekonomik anlamda büyük faydaları olacağına inanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Türkiye’nin %78’i Neden 4 Megabit Hıza Mahkum?
Önceki yazı
e-Nabız’dan Dünya Çapında Başarı