İlişkini Bitir – WhyShy

whyshy

Bugün Kargastik bir YouTube kanalıyla tanışacağız. WhyShy’ın “İlişkini Bitir – WhyShy” adlı videosunun kısaca konusundan bahsedelim. Sosyal medya hesaplarından, YouTube’da abonelerin yaptıkları yorumları uyguluyorlar. Bu videonun konusunda “İlişkini Bitir” yorumu var. Tanımadığın birinin karşısına geç ve olmayan bir ilişkiyi bitir.

Video uzun olmamakla beraber kısa zamanda sizi eğlendiriyor. Yüzünüzde tatlı bir tebessüm bırakıyor 🙂 İnsanların tepkileri çok coll. Bitirdiğiniz bir ilişki aklınıza gelebilir dikkat edin.

Videoda ne bulacaksınız?

– Bir ilişki nasıl bitirilir?
– Mizahın farklı bir yüzü
– Doğal ve uyum sağlayan insanlar
– Gülen insanlar

WhyShy kanalında neler bulacaksınız?

“Türkiye’de sokakta şaka yapılmaz! Bizim insanımız şakadan ne anlar!” gibi düşüncelerin yıkılıp bir kenara atıldığı bir YouTube kanalı. İnsanlarla eğlenceli bol şakalı videolar çekiliyor. Sosyal deney yapıyorlar ve insanların tepkileri sizlerin dikkatini çekecek. WhyShy grubunun sempatik oyuncularını bulacaksınız.

Kanala abone olmayı unutmayın. Bunun gibi daha birçok video var. Genç ve dinamik bir grup insanın yaptığı bu videoları kaçırmayın. Bu videolara kargalar bile güler.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
1 Milyardan Fazla e-Arşiv Fatura Düzenlendi
Önceki yazı
Ali Murat Kırık WhatsApp Röportajı #kargayakonuş