Hızlı #infografik Hazırlama Aracı Infogr.am

İnforgrafikler sosyal medya üzerinde hem en popüler hem de rakamlarla en çok dikkat çekmeye yardımcı olan içerik tiplerinin başında yer alıyor. Ne var ki, grafik düzenleme yazılımları konusunda usta olsanız bile bir infografik hazırlamak için saatlerinizi hatta bazen günlerinizi yorucu grafik işlerine uğraşmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Tüm bunlardan kurtulmak ve yalnızca yarım saatte elinizdeki verilerle ilgi çekici bir infografik hazırlamak istiyorsanız hemen Infogr.am ile tanışmanız gerekiyor. Infogr.am; oldukça basit bir arayüze sahip ve ihtiyacınızı karşılayacak en uygun çözümleri sunan deli dehşet bir web aracı.

infogr.am

Infogr.am’ı kullanmak tam olarak çocuk oyuncağı çünkü oluşturacağınız hiçbir infografikte sıfırdan görsel hazırlamak zorunda kalmıyorsunuz. Infogr.am içerisinde yer almakta olan onlarca ücretsiz şablondan ihtiyacınızı karşılayacak olanı seçtikten sonra heme şablonu kendinize göre özelleştirebiliyor ve istediğiniz çalışmanın ortaya çıkmasını sağlayabiliyorsunuz.

Infogr.am, Avrupalı bir yatırım şirketi olan HackFwd’in ürünü. Sitede infografik hazırlamak için harcayacağınız zaman sadece beş dakika. Yapmanız gereken sadece üye olduktan sonra, temayı seçmek ve gereken bilgileri girmek.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
WordPress sitemap dosyanızı gaklayın!
Önceki yazı
Dance of the Hillary Virüsü #dijitaltehlikeler