En İyi 4K Görüntüler En İyi Ekranlarda

En İyi 4K Görüntüler En İyi Ekranlarda

Sony Dijital Sinema 4K, bu yıl CineEurope’ta şirketin Premium Büyük Formatlı (PLF) projeksiyon çözümlerini destekleyecek, yeni FINITY kampanyasının başlatıldığını onayladı. FINITY; eşsiz netlik, renk ve kontrast için Sony Dijital Sinema 4K formatında sunulan nefes kesen görüntülerle, gerçekten olağanüstü bir büyük ekran deneyimi yaşatıyor.

İlk Avrupalı müşteri dalgası, Sony’nin Premium HDR-hazır 4K çift projeksiyon teknolojisini özel markalaşma varlıkları ve pazarlama desteğinden oluşan tamamlayıcı bir kitle birleştiren yeni teklife şimdiden geçiş yaptı.

Sony’nin mevcut yüksek kontrastlı SRX-R500 Serisi çift projeksiyon sistemleriyle donatılmış salonlar, zaten herhangi bir ek yatırıma gerek kalmadan “FINITY’ye hazır” durumdalar.

Ekran sahiplerine, göze hitap edecek açılış görüntüleri ve işaretlerden posterlere ve PR/sosyal medya desteğine kadar, her türlü “FINITY ile Gösterilmiştir” promosyon materyali sağlanacak. Film stüdyolarının desteğiyle bu güçlü paket, sinema salonu sahiplerine Sony 4K PLF ekranlarını ve bu premium formatta gösterilen filmleri müşterilere tanıtma konusunda yardımcı oluyor.

Dijital Sinema Başkanı Damien Weissenburger şu değerlendirmelerde bulundu: “Premium Büyük Formatlı ekranlardaki artış, izleyicilere süper boyutlu görüntüler sunarken salon sahiplerine de daha yüksek kâr getiriyor. Ama yeni bir format sunmanın ciddi bir yatırım anlamına gelebileceğini de biliyoruz.”

Sinema izleyicilerine net bir mesaj, “FINITY ile izleyicilere verilen mesaj çok net: Film severlerin en büyük ekranda sinema büyüsünün her damlasını, tıpkı yönetmenin istediği şekilde tecrübe etmesi için daha iyi bir yol yok.”

Damien Weissenburger’ın da belirttiği gibi, FINITY, sinemalara işletme maliyetlerini düşük tutarken daha fazla gelir sağlamaları için ilgi çekici bir teklif sunuyor, “Sony’nin tüm çift projeksiyon sistemleri, bugün salon sahiplerine 12 m ve daha büyük ekranlarda en iyi 4K görüntü kalitesini sunuyor. Salon sahiplerinin kurulum tercihlerine uygun olarak, HDR sunumu için parlaklık ve kontrast şartlarını karşılayan bu sistemler aynı zamanda geleceğe dönük nitelikte. Ayrıca diğer büyük ekran tekliflerinin aksine, pahalı donanımların yanı sıra özel gösterim ücretleri, maliyetli düzenlemeler veya özel format şartlarından oluşan tescili bir ekosisteme takılı kalmıyorsunuz. FINITY ile her gösterimde daha yüksek kârlarla aranızda hiçbir engel kalmayacak.”

Avrupalı salon sahiplerinden oluşan ilk dalga FINITY’ye geçiyor. Sony Dijital Sinema 4K, birçok Avrupalı lider salon sahibinin sinemalarında FINITY’yi desteklemeyi kabul ettiğini onaylıyor.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Sanal Gerçekliğin Fiziksel Gerçeklikle Birleşmesi
Önceki yazı
Google Online Pazarlama Temel Eğitimi