Bitcoin Hakkında Her Şey! Bitcoin nedir? Nasıl Üretilir?

Bitcoin Hakkında Her Şey! Bitcoin nedir? Nasıl Üretilir?

Bitcoin ile zengin olabilme ihtimalini düşünenler burada mı? Ya da nedir bu bitcoin sürekli gündemde diye merak edenler. Size uzun bir yazı ile Bitcoini anlatmayacağız. Şurada anlatılmışı var 🙂 Kargastik videolar serimize faydalı bir bilgi içeriği ile devam ediyoruz. Helpmert kanalında Bitcoini anlatmış kaynak olarak Melih Güney’in yazısını kullanmış biz de değerli okuyucularımızdan görmeyen duymayan varsa önerilerim istedik.

Bitcoin Nedir?

“2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından deneysel olarak başlatılmış, herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan, ancak ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilen, herhangi bir üçüncü parti hizmetine aracı kurumuna gerek kalmadan transferi yapılabilen bir tür dijital para birimidir. ”

Videoda ilk olarak Bitcoin Nedir sorusuna cevap bulabilirsiniz. Sonrasında detaylı olarak tüm bilgiler anlatılmış. Bu videodan sonra Bitcoin hakkında yapılan konuşmalarda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Videoda Neler Bulacaksınız

Helpmert’den abone olun çağrısı 🙂
Bitcoin Nasıl Üretilir?
Değeri Nasıl Belirlenir?
Yatırım Aracı Olarak Kullanılabilir mi?
Herkes Kullanabilir Mi?

Kanalda Neler Bulacaksınız

Mert Kuşkapan tarafından yönetilen HelpMert kanalında teknolojik soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Önce site başlayan teknoloji üzerine iletişim süreci sonrasında Youtube kanalı ile zenginleşmiş. İlgisini çeken ve kendi yaşadığı sorunlar ile ilgili konuları paylaşarak daha fazlası insanı bilgilendiriyor. Ayrıca videolarında röportajlara, etkinliklere, kendi yaptığı teknolojik sohbetlere de rastlayabilirsiniz. Kanalına abone olmayı da unutmayın. Helpmert 🙂

Dip not: Bitcoin günlük dolar öğrenmek isterseniz @BitcoinKacDolar twitter adresini takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kargastik Android Eğitim Uygulamaları
Önceki yazı
Facebook Pikseli Nedir? Nasıl Kullanılır?