Aramamotoru.com Etkinliğini Duydunuz Mu?

13 Mayıs Cumartesi günü Aramamotoru.com Etkinliği ile Dijital Dünyayı dopdolu bir program bekliyor. Aramamotoru.com tarafında gerçekleştirilecek etkinlikte önemli konuşmacılar, faydalı bilgiler ve sürpriz hediyeler var. SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili bilgiler aktarılacak. Dijital Karga okuyucuları için güzel bir yanı WhatsApp röportajlarını okuduğunuz değerli isimlerden de konuşmacılar bulunuyor. Ücretsiz gerçekleşecek bu harika programı kaçırmak istemeyenler biletlerini linkten alabilecek.

Arama Motoru Etkinlik

Zamanın her dilimini en verimli şekilde değerlendirerek tasarruf etmek isteyen kişi ve kurumlar, günlük programlarında yer alan aktiviteleri gerçekleştirmek adına ciddi oranda emek harcıyor. Gün bitiminde planladıkları işleri tamamlayamamış olmamak için daha fazla emek harcamak durumunda kalan kişi ve kurumların ihtiyacı olan, bilgiye kolay ulaşabilmedir.

Kariyerinde hızlı ve emin adımlar ile ilerlemek isteyenler, müşterilerin ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek ve memnun olmalarını sağlayabilmek adına, hızla gelişen sektörde yaşanan gelişmeleri zamanlarını kaliteli şekilde değerlendirerek en doğru bilgiye kısa yoldan ulaşabilmeyi arzuluyor.

Mobil internetin dönemimizde çok önemli bir yere sahip olması ile birlikte okuyucuların dilediği yer ve zamanda istenilen bilgiye anında ulaşabilmesi ciddi öneme sahiptir. Aramamotoru.com olarak, veri ulaşılabilirliği ve zamanın çağımızda bu kadar önemli olması ile arama motoru pazarlamasına katkı sağlayabilmek adına düzenlediğimiz Aramamotoru.com Etkinliğinde bilgi ve tecrübeleri ile sektöre katkı sağlamış kişiler ile bu kişiler ile bir araya gelmek isteyenler buluşturmayı planlıyoruz.

Etkinliğimizde; SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgilenen kişiler ile bir araya gelebilme imkanına sahip olacaksınız.

Arama motoru pazarlaması konusunda farkındalık yaratmak ve veri akışı bakımından sektöre katkısı bulunması adına düzenlediğimiz etkinliğimiz, 13 Mayıs 2017 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde B Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Program

09:00 Kayıt & Sohbet
10:00 Hasan Yaşar
10:25 Funda Güleç Yalçın (Fundalina)
11:00 Ramazan Becer
11:25 Aykut Aslantaş
12:00 Kadir Soner Şensoy
12:25 Ferdi Küçük

13:00 Öğle Arası

14:00 Ahmet Beliktay
14:25 Buğra Ayan
15:00 Haydar Özkömürcü
15:25 Görkem Çetin
16:00 Okan Yıldırım
16:25 Oktay Çomak
17:00 Hamza Şamlıoğlu (teakolik)
17:25 Kadir Doğrubakar (odunherif)
18:00 Bitiş

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Meta Refresh ve Revisit Kodlarının SEO’ya Etkisi
Önceki yazı
Anneler Gününde En Çok Tercih Edilen Hediye