Akıllı Telefon Markalarının Bitmeyen Şarkısı

Hani sabahın erken saatlerinde dile bir şarkı dolanır. Gün boyu tekrar eder, durur. Bir türlü söylemeden duramaz insan ama şarkıdan da bıkıverir kulaklar. Dünya çapında üne kavuşmuş akıllı telefon markalarının da dillerine bir şarkı dolanmış, koro halinde söyleyip duruyorlar.

Siz Flash TV’de 250 TL fiyatla ürün satmıyorsunuz. Ne bu birbirinize sataşma. Apple dedik, Samsung dedik zıpladık oradan Microsoft’a. Şimdi kime geldik bilin bakalım?

Evet doğru bildiniz Motorola.

O da kime sataşıyor, Samsung‘a. Piyasada bir rüzgar esiyor, herkes ürünleriyle taş atıyor. Yahu taş atmaya harcayacağın reklam bedelini git ürün geliştirmeye ver, ne bileyim telif al. En olmadı Karga‘ya bağışla. Ceviz alırız yazık havalarda soğudu zaten. Ama bu sefer Samsung’un Apple’a yaptığı gibi bir gönderme yok. Tek. Bir tanecik. Sade. Real-Time marketing kapasiteleri bu kadarına yetiyor demek.

Hatırlarsanız Samsung’un reklamında Apple’a birden fazla özellik için taş atılıyordu. Video da küçücük telefonunuzdan video izleme keyfini, bir ek kılıf ya da arka kapakta yardımı ile projeksiyon gibi yansıtabiliyorsunuz. Daha önceden kullanmadım ama bu Motorola’ya has bir özellik değil. Tabi yanında ücretsiz mi geliyor bilmiyorum. Ama Samsung, Apple için kullanabileceğiniz bazı güzel araçları gagaladık Karga ile bir bakın.

GAK 1

GAK 2

GAK 3

Buradan tüm telefon devlerinin yöneticilerine sesleniyorum. Pazarlamanın büyüsüne kapılmayın. Kendi özgün işlerinizi çıkarın. Yeni fikirler üretin. Söz, müzik, beste mi kalmadı yahu. Yoksa Kargalar Cem Bey Kargalar.

Değerli okuyucularımız sizleride çok seviyoruz. Kargaları sevin, hava da soğudu balkona bir havlu koyun konunca üşümesinler. Siz duyarlı insanlarınız azcık ekmek filan koymanız gerektiğini belirtmiyorum zaten yaparsınız. 🙂

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
YouTube’a Hikaye Paylaşma Özelliği Geliyor! ▶️
Önceki yazı
Modern Veterinerlikteki Alet ve Ekipmanlar