Üniversiteli Sosyal Girişimciler İçin Yol Haritası

Kurumsal sosyal sorumluluk vizyonu “Dünyayı daha yaşanacak bir yer haline getirmek ve insan hayatını iyileştirmek” olan SAP, toplumsal sorumluluk bilinciyle tüm ülke ofislerinde her yıl yüzlerce proje hayata geçiriyor. Bu vizyon doğrultusunda SAP Türkiye olarak son 3 yıldır genç sosyal girişimciler için hızlandırma ve destek programı “Hızlan FarkYarat”ı Ashoka Türkiye ile birlikte hayata geçiriyoruz.

2018 yılı itibarıyla “Hızlan FarkYarat”ı bir adım daha ileriye taşıyarak, Hızlan Farkyarat: Üniversiteli Sosyal Girişimciler için Yol Haritası projesini başlattık. Bu proje sayesinde Türkiye’de girişimcilik ekosistemini üniversitelere genişletmeyi, daha çok sayıda genç sosyal girişimciye ulaşmayı ve sosyal girişimci olmak isteyen gençlere yol haritası çizecek bir rehber sunmayı hedefliyoruz.

Ashoka Vakfı’nın global bilgi birikimi ve kaynaklarından yararlanarak hazırlanan, dünyadan ve Türkiye’den başarı hikayelerini, girişimcilik videolarını ve örnek alıştırmaları içeren en geniş kapsamlı Türkçe e-rehberi, tüm sosyal girişimci adaylarının erişimine sunarak ülkemizde bir ilke daha imza atıyoruz.

Hızlan Farkyarat: Üniversiteli Sosyal Girişimciler için Yol Haritası projesinin tüm detaylarını paylaşacağımız basın buluşmamızı SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan ve Ashoka Vakfı Ülke Temsilcisi Zeynep Meydanoğlu’nun katılımıyla 28 Şubat Çarşamba günü Adahan İstanbul’da gerçekleştireceğiz.

Tarih: 28 Şubat Çarşamba

Yer: Ashoka Vakfı Ofisi

Adahan İstanbul, Asmalı Mescit Mah. General Yazgan Sok. No:14 Beyoğlu/İstanbul

Program akışı:

18.00 –18.15: Karşılama

18.15 –19.00: Projenin Duyurusu ve Konuşmalar

18.45 – 19.00: e-rehberin amacı ve kullanımı için somut ipuçları

19.00 –20.00: Proje iş ortaklarının katılımıylakokteyl ve kapanış

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
E-Ticarete 1,3 Milyon Yeni Erkek Müşteri
Önceki yazı
E İhracat Seferberliği başlıyor