Tarayıcıdan Facebook Canlı Yayın Özelliği

Facebook Tarayıcıdan Canlı Yayın Özelliği

Facebook haber akışınızda son kez uzun uzun vakit geçirin. Çok yakında daha yoğun ve daha gülünç bir yer olacak. Neden mi? Detaylar yazımızda. Zuckerberg mobil uygulamasında yayınladığı canlı yayın özelliğini şimdi masaüstüne getirdi.

YouTuber dünyasını nasıl etkiler bilinmez ama Facebook’un bu özelliği ile beraber sayfa yöneticileri hızlıca içerikler üretmeye başlayacaklar. Hatta bu başlığı görenler içerik fikirleri düşünmeye başlamışlardır bile. Facebook içerik pazarlamacılarının neler düşüneceğine yön verdiği gibi kullanıcılarının tüm düşündüklerini de paylaşmalarını istiyor. Canlı yayın butonuna tıkladığında aşağıdaki görüntü geliyor. Arkasından önizleme ekranı açılıyor. Onay vermeniz halinde “Canlı Yayına Geç” demeniz yeterli.

Canlı yayın bildirimleri kapatmak isteyenleri de unutmadık. Bir kez başlayıncaya bildirimlerinizi durdurmak pek mümkün olmayabilir. Canlı yayın akışı hakkında çok fazla bildirim almamak için bu sırayı izleyin: Ayarlar > Bildirimler > Facebook’ta > Canlı Videolar > Kapalı.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Sosyal Medya vs Gerçek Hayat
Önceki yazı
AIDS’le Savaşta Kırmızı iPhone 7