League of Legends’da Büyük Yeniliklere Hazır Olun

Riot Games, yayınladığı videoyla League of Legends için yakında oyuncuların beğenisine sunulacak olan yeniliklere ve değişimlere dair ipuçlarını paylaştı. Söz konusu yenilikler özellikle rünler, kabiliyetler ve takdir sistemine dair heyecan verici iyileştirmeler içeriyor.

Oyunculara daha keyifli bir oyun deneyimi sunmayı en büyük önceliği olarak gören Riot Games, yayınladığı videoyla yakında League of Legends oyuncularının beğenisine sunacağı yeniliklere dair ipuçlarını paylaştı.

Özellikle rünler, kabiliyetler ve takdir sistemi etrafında yapılacak yeni düzenlemeler, oyuncuların tercihlerini kolaylaştırmaya, stratejik derinliği artırmaya ve daha zengin takdir olanakları sunmaya odaklanıyor.

Söz konusu yenilikleri kapsayan güncellemelerin 2017 yılı Kasım ayındaki sezon öncesi dönemde oyunculara sunulması planlanıyor.

Riot Games Hakkında:

Dünyanın en oyuncu odaklı şirketi olmak için çalışan Riot Games, girişimci zihniyete sahip oyuncular tarafından 2006 yılında kuruldu. Şirketin 2009 yılında çıkardığı League of Legends her ay 100 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanıyor. Riot Games, topluluğun temelini oluşturan oyuncular için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor.

League of Legends Hakkında:

League of Legends® tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrimiçi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sık sık güncellenen içeriği ve maç mantığıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun kendi seviyesindeki rakiplerle karşılaştığı ve sıkılmadan oynayabileceği bir oyundur.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
2017 Dijital Pazarlama Teknikleri
Önceki yazı
Max YouTube Star ile Final Heyecanı Başladı