Digi.logue Etkinliği

Digi.logue, “Design Thinking” (Tasarım Odaklı Düşünme) konulu söyleşiye ev sahipliği yapıyor.

Zorlu Holding ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin günümüzün en önemli kavramlarından biri haline gelen “dijital dönüşümü” desteklemek ve bu alanda etkileşim sağlamak adına hayata geçirdiği Digi.logue, etkinliklerine devam ediyor.

Şimdiye dek Zorlu PSM içinde yer alan fiziki alanı Digi.logue Space’te dijitalleşme üzerine farklı içeriklerde panel ve sergilere yer veren Digi.logue, aynı mekanda sergilenen 2. sergisi Everything kapsamında yeni bir söyleşiye yer verecek. Bünyesinde iş ve teknoloji uzmanları, tasarımcı, akademisyen ve sanatçıların bulunduğu multidisipliner bir ekipten oluşan ArtBizTech üyelerinden, “Design Thinking” ve “Artful Thinking” alanlarında mentorluk yapan Emrah Yayıcı’nın anlatımıyla gerçekleşecek söyleşide, son dönemde başarılarıyla sayısız ödül alan oyun yazılımcısı David OReilly’nin Playstation’dan çıkan son oyunu Everything ele alınacak.

“Design Thinking” ve “Artful Thinking” konularında mentorluk yapan ve UX Design, Business Analysis ve Design Thinking alanlarında Amazon’da yayınlanmış kitapları bulunan Yayıcı’nın, Everything oyununun felsefesini ve bu felsefenin sanat ve tasarım alanlarında ne gibi çözümler sunabileceğinin tartışılacağı buluşma, 15 Haziran Perşembe günü saat 19:00’da Digi.logue Space’te gerçekleştirilecek.

İçinde oyun da oynanabilen şöyleşi…

Tasarım odaklı ve sanatsal düşünme bakış açılarını sorgulayarak, yaratıcı fikirler geliştirilmesine, bunlarla inovatif ürün, servis, süreç, mekan ve çözüm tasarlanması üzerine yapılacak buluşmada katılımcılar, aynı zamanda aynı alanda kurulan özel bölümde Everything oyununu da deneyimleyebilecek.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Avrupa Dijital Reklam Yatırımları Büyüyor
Önceki yazı
Drone Nasıl Kullanılır? – Timur Akkurt