Black Mirror 3. Sezon İnceleme – Hasan Yalçın

Black Mirror 3. Sezon İnceleme

İnternet dizilerinin yanı sıra internet dizilerinin yayınlandığı platformlarda gün geçtikçe artıyor. Bu platformların en iyilerinden biri de Netflix. Bugün Kargastik videolar serimizde “Black Mirror 3. Sezon İnceleme” yer alıyor. Hasan Yalçın kanalından sezon incelemesini paylaştık.

Bilimkurgu antolojisini konu alan bir dizide, insanların görkemli buluşlarının, karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu yakın geleceği işlenmiş. Teknolojik öykülerde, aşıklar gerçeküstü bir cennette buluşur. Tuhaf mesajlar genç bir adama acı çektirir ve sosyal bir uygulama büyük bir gücü eline geçirir.

Videoda neler bulacaksınız?

– Bilimkurgu
– Teknolojik gelecek
– Gerilim

Dizinin ülkemizde çok sayıda takipçisi var. Netflix’in internet dizisi sektöründe çok büyük bir kitleye sahip. Yakında zamanda Türkiye’de de bir Türk dizisi çekileceği haberleri de yayılan dedikodular arasında.

Kanalda neler bulacaksınız?

Uzun bir süredir, “Star Wars & Bilim Kurgu, Fantastik” kategorilerinden videoları paylaşımı yapılan kanalda benzeri kategorilerde film ve dizilerin incelemelerini bulabilirsiniz. Hasan Yalçın kanalının diğer videolarını izleyip, kanala abone olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kuvvetli Sağanak Yağmur İstanbul’da
Önceki yazı
Cevizlik Girişimler: nakliyemkolay.com